PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139543}

Mąż doskonały

The Perfect Husband
5,4 70
ocen
5,4 10 1 70

Mąż doskonały
powrót do forum filmu Mąż doskonały

zaciekawić widza. A do tego żenujący poziom aktorski.

Kung_Fu_Master

Co do gry aktorskiej się zgodzę, ale nie uważam, żeby była to mało interesująca historia. Widziałam już gorsze. Piszesz, że nie potrafi zaciekawić widza - mnie w niektórych momentach zaskoczył (czego się nie spodziewałam, bo z początku był dla mnie zbyt przewidywalny)

ocenił(a) film na 2
EM_DE_KE_AS

Mnie niestety nie zaciekawił ani trochę, także mnie nie potrafił niczym zaskoczyć. Ale nie zawiodłem się, bo od czasu do czasu oglądam wieczorem filmy na TVP1 i zazwyczaj nie są to produkcje wysokich lotów. "The Perfect Husband" na tle tych tworów filmopodobnych i tak wypada zaskakująco dobrze, bo przynajmniej oglądając ten film nie ma się myśli samobójczych. Za to obejrzenie ostatnio prezentowanej "Bestii" ze Stevenem Seagelem wymaga od widza masochistycznych skłonności :)

Kung_Fu_Master

Hehe. Masz rację, na tle innych filmów w Tvp wypada nieżle. Nie pamiętam tytułu już dzisiaj ale dzień po "The Perfect Husband" oglądałam jakiś film. Denny jak flaki. Widzisz, nawet tytuł się nie "wrył w pamięć". A szkoda bo odpowiednio bym oceniła. Wiem tylko tyle że było coś o sądzie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones