PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446458}

Mądrość i seks

Filth and Wisdom
5,8 3 689
ocen
5,8 10 1 3689
4,2 4
oceny krytyków
Mądrość i seks
powrót do forum filmu Mądrość i seks

1/10, obejrzałam 30 min, dłużej nie wytrzymałam naprawdę, i to i tak dużo, chociaż bardzo chciałam, nie mam pojęcia jakim cudem film osiągnął ocenę ponad 6, porażka, dno, kompletna klapa

ocenił(a) film na 2
nerwusek02

z reguły uważam że dzielenie się swoją opinią po zobaczeniu tylko części filmu jest nieracjonalne. Mimo, że po 30 minutach też miałam dosyć postarałam się dotrwać do końca, bo oczekiwałam... właściwie nie wiem czego, i niestety potwornie zamrnowałam czas. Całkowicie się zgadzam z tym co napisałaś ;)

ocenił(a) film na 8
nataska

buuuuuuu a ja zdecydowanie daje 8, dziwne acz prawdziwe historie, świetne dialogi i narracja Hutza mega. no i muzyka, polecam GOGOL BORDELLO Gypsy Punks Underdog World Strike

ocenił(a) film na 1
nerwusek02

film straszny... zgadzam się zdecydowanie

adik7swiony

matko. Madonna faktycznie powinna zajmować się tworzeniem muzyki i w tym się udoskonalać, a nie łapać byka za wszystkie możliwe rogi ;] mało jej kasy czy co ;D Ten film wywołał u mnie jedynie do niej większą empatię, bo zmarnowałem tylko 1,5 godziny na jakieś "nieporozumienie". Co gorsza obejrzałem go bo miał dobre opinie na filmwebie :) Nie wiem i nie rozumiem skąd się biorą wasze gusta. Sprawdzałem jeszcze jakie oglądacie inne filmy i większość miała podobne gusty do mnie a tu taka klapa... :) Pozdrowionka ;]

nerwusek02

a tam bzdury pleciesz...
muzyka 10
scenariusz 6
reżyseria 5 (film aż prosi się o więcej ujęć z ręki i "brudu")
aktorstwo 7 (główny bohater jak na amatora wypadł zajebiście)


średnia wychodzi mi 7 osobiście dałem 8 bo przypadł mi do gustu główny bohater. trochę obiektywizmu w komentarzach niektórych użytkowników by się przydało. Na 1 to zasługują niektóre filmy uwe bolla(czy jak mu tam, niech go piekło pochłonie). że madonna reżyserowała i napisała scenariusz to już musi być porażka?? bo wydaje mi się, że takie kryterium oceniania przyjęliście.

nerwusek02

Nie bardzo chyba znasz znaczenie słowa "dno". Wytłumaczyć Ci będzie raczej ciężko, wręcz uważam to za niemożliwe. Możesz jednak ZOBACZYĆ jak "dno" wygląda - spójrz do lusterka...

ocenił(a) film na 4
photocom

Moim zdaniem trochę przesadzacie, że film jest aż taki zły. Trzeba przyznać że miejscami był tak żałosny że aż się z tego śmiałem ale niektóre sceny naprawdę były śmieszne. Film jest do tego stopnia głupi i nienormalny że nawet można się z niego pośmiać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones