PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720384}

Mężczyźni i kurczaki

Mænd og høns
6,5 2 122
oceny
6,5 10 1 2122
Mężczyźni i kurczaki
powrót do forum filmu Mężczyźni i kurczaki

pisząc, że czekam na polską premierę, bądź choćby informację, kiedy ona nastąpi...

Monika_10

jest w końcu ,np. na wkinie . tv

ocenił(a) film na 1
miarara

nie mogę znależć! pod jakim tytułem tam jest? angielskim,duńskim?moze dasz linka?

kleszcz72

Cholera,niestety chyba już nie ma.Był na pewno bo stamtąd trafiłem tutaj żeby sprawdzić opinie.

Monika_10

Grają na Warsaw Film Festival http://www.wff.pl/filmy/men-chicken/

ocenił(a) film na 7
Carolyn_

Oj, chyba nie:(

ocenił(a) film na 8
Monika_10

na pewno tak. Grają na Warszawskim w dwóch terminach. Może wejdzie do dystrybucji.

ocenił(a) film na 7
Carolyn_

A nie, źle szukałam, jest jednak:) Niestety, tak daleko nie pojadę...

Monika_10

Z tego co wiem grają w Złotych Tarasach w Warszawie, ale kiedy mają grać w innych miastach w Polsce? Ktoś, coś?

Monika_10

Niedługo minie rocznica od założenia tego tematu - dalej nic nie wiadomo co z filmem...Udało się może komuś z Was obejrzeć ? :)

ocenił(a) film na 8
pavell_olvy

Ja obejrzałam kilka miesięcy temu - ściągnęłam przez torrenty w wersji oryginalnej, znalazłam osobno polskie napisy i w programie Freemake Video Converter je dokleiłam. 4 godziny roboty (!) począwszy od szukania filmu, do jego gotowej wersji. Ale opłaciło się, bo film bardzo dobry :)

SugaMama

ojej, a może byś podesłął, bo ja nie mam pojęcia jak się wkleja napisy

SugaMama

a po co doklejac napisy skoro obecnie 99% programow do otwarzania filmow (vlc player, best player itd..) czyta napisy z zewnetrznych plikow?

ocenił(a) film na 8
miko1980

Jeżeli ktoś lubi oglądać filmy na ekranie komputera to owszem, nie ma potrzeby doklejania napisów. Ja jednak tego nie lubię i nie robię. Ściągam film, przenoszę na pendrive i podpinam do telewizora. Zawsze ;) Dla mnie seans filmowy to rytuał, który musi mieć odpowiednią oprawę. Wolę się wygodnie ułożyć na kanapie i patrzeć w ekran większy niż ten od monitora.

SugaMama

Nadal nie rozumiem w czym problem, tez oglądam filmy na tv - laptop jest podpięty kablem hdmi

ocenił(a) film na 8
miko1980

Mam komputer stacjonarny, stojący w drugim pokoju. Jeszcze jakieś sugestie? :)

SugaMama

Oczywiscie, mamy 21 wiek nie rozumiem po co sobie utrudniac zycie :)

Proponuje zatem bezprzewodowe przesylanie filmu z komputera stacjonarnego na telewizor. Nada sie w tym celu nawet stary odbiornik telewizyjny, wystarczy zeby mial wejscia usb i hdmi. Kupujemy za kilkadziesiat zlotych urzadzenie typu EZcast, podpinamy do tv, konfigurujemy na PC i gotowe.

ocenił(a) film na 8
miko1980

Ciekawa opcja, pomyślę o tym ;) Dziękuję

SugaMama

Dawaj te napisy.. ;)

ocenił(a) film na 8
Silvestris

Oglądałam ten film kilka miesięcy temu, już go dawno usunęłam ;) Ale wystarczy odwiedzić google i poszperać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones