PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480224}

Mężczyzna, który kocha

L'Uomo che ama
5,7 786
ocen
5,7 10 1 786
Mężczyzna, który kocha
powrót do forum filmu Mężczyzna, który kocha

jednak ujęcie miłości szablonowe pt. tylko raz kocha się prawdziwie - mam złą wiadomość dla twórców filmu, nie jest tak że tylko jedną osobę w życiu można kochać, a niby jaką rolę miała tu do odegrania monica bellucci - chusteczki do otarcia łez bohatera tęskniącego za bezbarwną i nudną byłą? główny bohaterzy naznaczeni egoizmem i niedojrzałością

ocenił(a) film na 7
ina_2

A co, nie ma takich ludzi? Zapatrzonych w kogos, kto traktuje ich jako zabawke?
Nie wiem na ile jestes osoba znajaca kulture Wloch...ale osobiscie uwazam mezczyzn z tego kraju za zupelnie niedojrzalych. I to nieprawda, ze zyja z matka do 30 r. zycia. Niektorzy zyja znacznie dluzej. I traktuja kobiety przedmiotowo. Za to jak gotuja!! Jedzenie,picie wina i amore -tylko to sie liczy :)

Mysle, ze glowny bohater nie kierowa sie miloscia wracajac do tej kobiete. A ona na pewno nie kierowala sie uczuciami, raczej przekalkulowala sobie co jej sie oplaca w tej sytuacji. Moze pozornie to wygladalo na milosc prawdziwa, tak myslal bohater. Ale czy byl do niej zdolny? Po tym jak potraktowal poprzednia partnerke? Ja w to watpie. Tesknil za toksyczna miloscia, bo ta trucizna go uzalenila.

hm, moze za gleboko szukam? Moze ten film jest pusty. I osobiscie znam wiele lepszych tego rezysera. I historia jest nie tyle malo wiarygodna, jak jej bohater jest slaby i SAM NIE WIE CZEGO chce. Szuka u innych odpowiedzi.

ocenił(a) film na 8
ina_2

Ja też mam dla Ciebie złą wiadomość - wystarczy, że reżyser pobawił się chronologią i już się pogubiłaś(eś) ;)
Bellucci nie mogła być chusteczką na otarcie łez, ponieważ była przed tą "bezbarwną i nudną" Sarą. Najpierw widzimy ostatni etap związku z Sarą, potem końcówką związku z Albą, a ostatnia scena to poznanie Sary. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones