PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=966}

Męska gra

Any Given Sunday
7,4 24 831
ocen
7,4 10 1 24831
6,1 7
ocen krytyków
Męska gra
powrót do forum filmu Męska gra

Gdzieś tam grają

ocenił(a) film na 6

tylko nie do końca wiadomo gdzie, nie do końca wiadomo z kim i nie do końca wiadomo o co. Klub ma jakies problemy tylko nie do końca wiadomo jakie, zawodnik ma jakies problemy tylko nie do końca wiadomo dlaczego, trener ma jakieś problemy i też nie do końca wiadomo z czym. Ogółem film mógł być naprawde dobry, ale nie do końca wiadomo dlaczego nie jest.

gd11

Zgadzam się z Twoją opinią. Jedynym NAPRAWDĘ MOCNYM elementem tego filmu jest przemowa trenera przed ostatnim meczem, dlatego że jest uniwersalna. Reszta filmu jest średnia.

ocenił(a) film na 8
gd11

Klub nie tyle co ma jakieś problemy tylko został przejęty przez córke właściciela i ona ma inny pomysł na klub a problem jest zawsze ten sam zarobek. Jeden zawodnik ma problem że był nie doceniany i jak trafił szanse to uważa że tylko i wyłącznie to jest jego zasługa i nikt inny się nie liczy, trener jest samotny jedyne co się liczy to football a ludzie myślą że już się do tego nie nadaje. Moim zdaniem fajnie jest ukazana rzeczywistość tego sportu

ocenił(a) film na 7
gd11

dokładnie to samo miałem z tymi rozgrywkami... o co tam chodziło? przegrali 4 mecze z rzędu, później 2 wygrali i nagle ostatni mecz który jeśli dobrze pamiętam mogli przegrać 6 punktami żeby załapać się do "dogrywek" także wygrali... i nagle koniec sezonu - to co oni nie grali w końcu w "dogrywkach"? jeśli grali to jak się skończyło?

do tego Rooney (który miał być gotowy na "finały") mówi Beamanowi, że sezon to nie 1 czy 2 mecze ale 16...czyli tyle ile sezon regularny, a gdzie play-offy?

ogólnie oglądałem ten film po latach i trochę mnie zawiódł, takie trochę footballowe Szybcy i Wświekli, dużo akcji, mało fabuły

ocenił(a) film na 7
ZimnyJakLod

Akcja jest w końcówce sezonu zasadniczego i ważą się losy awansu do play-off'u[dogrywek]. Pod wodzą Beamana wygrali dwa, a trzeci przegrali, bo drużyna postanowiła go ukarać za gwiazdorzenie. Potem pierwszy mecz w play-off wygrywają z Dallas, a kolejny przegrywają w San Francisco, po którym D'amato ogłasza decyzję o końcu pracy w Miami.

PPS

O losie! właśnie oglądam go po latach na Warner (tragiczny lektor, tragiczny) i tak się zastanawiam "o co tu właściwie chodzi?" Danke za wyjaśnienie. Niestety, mimo mojej wieloletniej miłości do filmów o sportowcach, ten uważam za jakiś taki średni.

ocenił(a) film na 7
waleczny_kurczak_III

Aktorsko ograny nieźle, ale fabularnie jest rzeczywiście co najwyżej średnio. Drugi rezerwowy QB wygrywa dwa mecze i z miejsca staje się megagwiazdą, z teledyskami, reklamami, wywiadami. To tak nie działa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones