PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803178}

Męska paczka

The Package
5,0 8 983
oceny
5,0 10 1 8983
Męska paczka
powrót do forum filmu Męska paczka

7/10

ocenił(a) film na 7

śmieszne teksty

ocenił(a) film na 9
matezz

Cały ten film był genialny ale ten rudy.... bardzo denerwujaca postac

ocenił(a) film na 10
Moretz96

Mi sie tam podobała calosc ;p

Rafal_Nie_podam

Widziałeś co oznacza 10 na tym portalu? Jednak ludzkość cofa się w rozwoju.

ocenił(a) film na 9
miarara

O czym ty mowisz ?

Moretz96

Nie zrozumiałeś? Czyli drugie zdanie w moim poprzednim wpisie potwierdza się.

ocenił(a) film na 9
miarara

Zachowujesz sie jak jakbyś wszystkie rozumy pozjadał a prawda jest taka że jesteś aspołeczny i tylko ty się sam rozumiesz ;)

Moretz96

Nic nie zjadłem, ale jesli jestem aspołeczny względem ociężałych umysłowo mas to cieszy mnie to bardzo . Łamigłówki rozwiązuj, a nie pogłębiaj swojej tępoty filmami o obciętych pitolach :D

miarara

Serio musisz w końcu wyciągnąć sobie ten kijek z tyłka, bo zaczyna Cię ostro uwierać. Ja uwielbiam głupkowate komedie. Humor z "Big mouth", czy "South Parku" wymiata. Ale fakt, pewnie dlatego, ze lubię się śmiać obcietego fiu*ka czyni mnie zacofaną w rozwoju malpe. Eh, brak mi słów na niektórych ludzi Twojego pokroju.

hellokitty1

Czy czyni akurat z Ciebie, to nie wiem, ale nie da się ukryć, że tak zwany pierwszy świat jest coraz głupszy a takie filmy to jedna z przyczyn. Właściwie mogłem skończyć na pierwszym komentarzu o ocenie 10 dla tego filmu, to by wystarczyło. Koleś od dziesiątki odpalił specjalnie puste konto żeby się zachwycić filmem, bo z prawdziwego się wstydził ;)

miarara

Wydaję mi się, że to nie jest Twoja sprawa. Komentowanie czyjegoś gustu wydaję mi się nie na miejscu. Niech każdy ogląda co chce. Ty swoimi wyniosłymi komentarzami tylko wkurzasz, bo sprawiasz wrażenie, jakbyś pozjadał wszystkie rozumy. Każdego bawi, co innego - proste.
Mój drogi główną przyczyną głupoty na świecie jest uzależnienie ludzi od telefonów i social media. Wszyscy wlepieni w kolorowe obrazki na telefonie, nie widzący świata poza tym.

miarara

Ale z ciebie pretensjonalny, pseudo-inteligentny malkontent. Nie jesteś fajny, stary. Jesteś bardzo, ale to bardzo nieśmieszny.

ocenił(a) film na 7
matezz

Fakt,teksty wymiatała.A najlepsza scena jak na biwaku obciętym fiutkiem skrzywili psychikę temu gówniarzowi :D

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

haha no xdd
pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones