PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134519}

Młoda Lukrecja

Lucrezia giovane
4,5 32
oceny
4,5 10 1 32
Młoda Lukrecja
powrót do forum filmu Młoda Lukrecja

Szkoda że tak, wie tu na filmweb o tym filmie :( A jest to wlasnie bardzo dobry wyciskacz łez, o ile sobie pamietam akcja filmu dzieje się w 1498 r. We Włoszech młoda Lucrezia jest zakochana w Alfonso, on równiez ją pożąda, niestety na ich ściezce miłosci stoi wiele przeszkód chocby zazdrosny Cesare, ktory się temu sprzeciwia, jest zazdrosny o każdego ktoremu się podoba piękna Lucrezia. Sprzeciwia się rowniez jemu jego Ojciec ktory posądza swego syna o morderstwo, syn jedna chcę odzyskac akceptację ojca, wiec wyrusza na wojnę, jednak Lucrezia nie chce by na nia wyruszył.

Polecam każdemu milosnikowi kina.

użytkownik usunięty
Chris1985

Szukam filmu który był wyświetlany na Poloni 1 z 10 lat temu.
Był tam taki motyw że dwóch młodzieńców zaczęło szantażować starszą nauczycielkę każąc jej robić różne „erotyczne rzeczy” w klasie.
Czy wiesz może co to za film?
Wydawało mi się że była tam postać Lukrecji ale to nie ten tytuł co powyżej.
Pozdrawiam

"Życie jest piękne" 1995?

@romero
http://www.filmweb.pl/film/Lekcje+prywatne-1975-127339
To ten film,pamiętam go dobrze na Polonii 1.
Gwiazdka westernów Carroll Baker zgodziła się na tamte czasy na takie odważne sceny,to było coś.

użytkownik usunięty
debesciak1978

He he pisałem o nim ponad 3 lata temu, jak ten czas płynie.
debesciak, masz rację, o ten film chodzi i ja go znalazłem wkrótce po tym wpisie.
A Carol prezentowała się bardzo ponętnie i filmidło sporo zyskało :)
Szukałem jeszcze jednego filmu a dawno temu zrezygnowałem.
Matka samotnie wychowuje syna, a on z kolegą szaleje i zdaje się ginie w wypadku samochodowym.
Kolega przeżywa i zbliża się automatycznie do matki zmarłego kolegi.
Zaczyna się ich miłostka z jedną scenką erotyczną.
Film z lat pewnie 1985-1992 szedł w 1993 na TVP3 K-ce.
Mysłałem że to produkcja angielska, może kanadyjska bo takie produkcje tam leciały.

debesciak1978

Zna ktoś filmy o Borgii papieżu dzieciorobie??

użytkownik usunięty
giovanni50

Wtedy każdy papież był cieciorobem, Borgia nie był tu jakimś dziwnym wyjątkiem :) Ale filmów i serialii o Borgii jest pełno :()

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones