PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7955}

Młode lwy

The Young Lions
7,6 2 948
ocen
7,6 10 1 2948
6,7 3
oceny krytyków
Młode lwy
powrót do forum filmu Młode lwy

Filmu nie oglądałem, ale polecam przeczytanie książki. Ja chłonąłem ją w niesamowitym tępie.

Concret

Zgadzam się z tobą, książka jest genialna, wciąga jak nie wiem.... Filmu nie oglądałem niestety, ciężko go zdobyć, a szkoda bo jestem cholernie ciekaw jak ta historia została zekranizowana.

ocenił(a) film na 9
almodrama

Muszę się zgodzić z przedmówcą - czytałem i książkę, i widziałem film. Jeżeli jeszcze nie widzieliście filmu to zacznijcie od książki - wiadomo, że taki "kolos" literatury trudno jest przełożyć na "język" filmowy. Dużo szczegółów umyka niestety w filmie, ale za to film cenię ze względu na Brando - bardzo wyrazista postać.

pendrago

Czytałam książkę i bardzo mi się podobała, teraz chciałabym zobaczyć film, ale niestety nie puszczają go w telewizji. Cóż, nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać.

ocenił(a) film na 8
va19

Jeżeli jeszcze szukasz filmu, to mam ten film z lektorem. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
almodrama

Książka rewelacyjna, filmu nie widziałem, bo nie wiedziałem że jest.

Concret

Potwierdzam, książka wspaniała.

Ale "tempie", a nie "tępie" :)

użytkownik usunięty
Mers

Książka zdecydowanie lepsza niż film.

Concret

Za małolata przeczytałem książkę, dziś przypadkiem natknąłem się na film, ogólnie jestem zaskoczony że powstał. Czas rozpocząć poszukiwania :D

ocenił(a) film na 8
ZmijRoda

Jeśli szukasz filmu, mam go na dvd, z lektorem. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Concret

Książka i film to zupełnie różne materie, których nie ma co porównywać, bo działają w zupełnie odmienny sposób na ludzki umysł. Film apeluje niejako do emocji, książka do wyobraźni. Podczas seansu nie ma czasu na analizy, czy dywagacje, albo jakieś pobudzenie intelektualne(co najwyżej po filmie). Równie dobrze można porównywać np utwór muzyczny i kuchnię włoską.

ocenił(a) film na 5
Concret

Książka jest rewelacyjna. Mimo wysokich ocen, uważam, że film rozczarowuje.

ocenił(a) film na 8
kot69_filmweb

W filmie jest trochę inne zakończenie niż w książce.

felicytas

Nie "TROCHĘ" ale absulutnie inne. Chociaż książka kończy się tragicznie, to jednak brzmi prawdziwie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones