PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676}
5,3 17 628
ocen
5,3 10 1 17628
Młode wilki 1 2
powrót do forum filmu Młode wilki 1/2

prędzej czy pózniej producentom przyjdzie debilny pomysl na realizacje kolejnej czesci Młodych Wilków. Albo Boże uchroń , remake. Oczywiście osadzony w nowych realiach.

ocenił(a) film na 8
TheAmazingPudding

a nie sądzisz, ze remake mógłby być całkiem interesujący?

ocenił(a) film na 7
TheAmazingPudding

A ja szczerze mówiąc nie miałbym nic przeciw. Jeśli będzie dobra obsada i kilka nowych nieznanych twarzy młodego pokolenia to czemu nie?

ocenił(a) film na 8
Valmont_3

Obserwując nasze rodzime kino śmiem przypuszczać, że na 95% byłby gniot.
"jeśli będzie dobra obsada'' czyli kto np?? ''i kilka nowych nieznanych twarzy młodego pokolenia''
To razem da ponad setkę statystów... Nic po naszych dzisiejszych aktorach.
Więckiewicz, ewentualnie Szyc... Daj spokój.

ocenił(a) film na 7
Van_21

Dorociński, Stuhr, Socha, Szyc, Żmijewski, Bohosiewicz, Więckiewicz, Małaszyński, Gajos, Pazura, Grabowski, Zakościelny, Kościukiewicz, Frycz, Braciak, Grabowska-Ochalik, Dereszowska, Pawlicki, Kondrat, Mielcarz, Opania, Mecwaldowski, Kulesza, Grochowska, O. Frycz, Kamińska, Kuna, Damięcki, Lichota, Bobrowski, Lubos, Bosak, Zieliński, Topa, Solarz... Wydaje mi się że kogoś można by wybrać. Część bardzo dobra i część słaba ale za to dobrze wyglądająca i gdyby ktoś ich dobrze naprowadził to może by coś z tego było. Dodatkowo tak jak już mówiłem wcześniej jakieś nowe młode twarze i oczywiście dobry reżyser. Pasikowski, Smarzowski i jest dobrze. Umieszczenie akcji w naszych czasach było by bardzo dobrym posunięciem. Otwarte granice, ex i zielsko z Holandii, inne mocne dragi z Czech, broń z Rosji, wódka z Ukrainy, żywy towar z Białorusi, auta z Niemiec. Do tego dochodzi temat napadów na tiry. Teraz benzyna droga to całe cysterny mogli by kraść, ciężarówki ze sprzętem elektronicznym, tabletami, laptopami, telefonami. Możliwości jest po prostu mnóstwo i jeszcze trochę. A taką prawdziwą mocną gangsterkę z prawdziwego zdarzenia w polskich realiach to ja bym z wielką chęcią obejrzał bo już dawno u nas nie było takiego kina.

ocenił(a) film na 5
Valmont_3

Tylko co to będzie miało wspólnego z "Młodymi Wilkami" ?
Przecież prawie wszyscy bohaterowie nie żyją.

nightgale

Przypomnij sobie ostatnie słowa Cichego z MW 1/2: "Pamiętaj, jesli chcesz się wycofać z tego biznesu to zrob to tak by wszyscy mysleli, ze nie zyjesz"...;) Czyli reżyser zostawił furtkę na 3 część...

aliveinchains

taką wymuszoną furtkę... dla mnie to nie jest furtka... przecież Cichy zginął w 1 części, krew na masce, szybie tego forda trasita, dostał strzał w samą głowę, Prymus uciekł, nie ma szans aby reaktywowali jego postać, no bo jak?

ocenił(a) film na 5
luki29

Cholernie naciągane i karkołomne by to było.
Ci co oglądali MW w latach 90 (jak ja) zapewne by coś takiego wygwizdali.
Wtedy to był naprawdę dobry film i będąc w 95 roku praktycznie w wieku bohaterów , odbierałem to jak film o ludziach , jakich nawet może nawet sam znałem.

Pomijam już obsadę takiej kolejnej części.
Chłopaki którzy wtedy grali to widać , że mieli z tego fun .
Nasze aktualne "gwiazdy" zrobiły by z tego festiwal lansu.
Generalnie , jak dla mnie poroniony pomysł.

nightgale

Bez przesady,że nie ma aktorów którzy by mogli się wcielić w główne role.Schuchardt,Ogrodnik,Kowalczyk np spokojnie by temat unieśli.

użytkownik usunięty
TheAmazingPudding

No i wykrakałeś
http://www.pudelek.pl/artykul/109744/zamojda_nakreci_mlode_wilki_13/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones