PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676}
5,3 17 625
ocen
5,3 10 1 17625
Młode wilki 1 2
powrót do forum filmu Młode wilki 1/2

Wspanialy film akcji z kultowymi żartami( co my tu robimy? Na plazy każda dupka się smaży)teraz juz w ogóle w Polsce sie nie kręci filmów akcji, tylko mierne komedie romantyczne lub niskobudżetowe ambitne,najczęściej z historycznym tłem nawiązującym do PRLu filmy. I do tego piękna młodziutka Mucha. Ja nie wiem skąd taka ocena,tak samo pierwsza część . Obejżeli sobie film po 15 latach od jego premiery, do tego naoglądali się jakichś "Avatarów" pewnie i teraz narzekaja na polskie filmy z lat 90tych

Robson293

100% prawdy!

Robson293

to jest film akcji ? i na dodatek kultowy ? wolne żarty ;]

ocenił(a) film na 9
b3lial

Tak, spójrz w opis filmu . Filmy sensacyjne są jednoczesnie filmami akcji. Dziękuje

Robson293

to raczej jakieś kino młodzieżowe a nie film akcji :) , pewnie nie mieli gdzie tego wsadzic :) to dali na wyrost ;]

ocenił(a) film na 5
Robson293

Arcydzielem ten film nie byl w chwili premiery i nie bedzie nim juz nigdy.To co najwyzej przecietna, dosc infantylna polska produkcja, ktora trudno obronic przed zalewem krytyki.

ocenił(a) film na 10
Robson293

zgadzam się całkowicie.

ocenił(a) film na 5
Robson293

skąd bo ocenia? Bo ocenia je pokolenie które nie żyło w tych czasach

maciej2801

Przez to wiele filmów, które są oceniane bez żadnego normalnego powodu przez kretynów na 1, ma niską średnią i ludzi omijają takie świetne produkcje, bo widzą, że taka ocena, to nie warto. A szkoda, no ale pokolenie gimnazjum, które nie potrafi korzystać normalnie z internetu, ma duży wielki wpływ.

forzamilan1

Sam bylem na premierze w kinie i wiedziałem, ze mega produkcja z tego nie będzie, ale film z załozenia mial nam dac czystą rozrywkę i ją dał. Bardzo mi sie podobal, pomimo, że to bajeczka dla młodziezy..miałem wtedy 16 lat . Teraz byle idiota krytykuje obie części Młodych Wików..krytykowac łatwo, gorzej pokazać coś co w ostatniej dekoadzie powstało dla młodziezy, co by przebilo Mlode Wilki i MW 1/2...ten film to produkcja dla ludzi których życie licealne przypadło na okres lat 90tych...bez neostrady, facebooka, komórek czy gg...okres gdzie co chwilę bylo cos o gangach typu Pruszków, Wołomin i inne...gdzie mowiono o powiązaniach mafijnych i ubeckich politykow, prokuratorow etc...

Film do tej pory wydaje mi się dobry, poprzez sentyment do lat 90tych, nawet pogardzany wtedy przeze mnie komercyjny i popowy Varius Manks wydaje się obecnie zespołem genialnym...tego nie zrozumie pokolenie urodzone po 1989r.

aliveinchains

a G... prawda, jestem rocznik 1990 i ten film dla mnie jest kultowy jak niewim co obejrzeć to załańczam MW 1 lub 1/2,

hamakarol

oj załańczaj załańczaj ... ale kultowości to nie ma w sobie za grosz :)

b3lial

załanczaj

forzamilan1

Szkoda że kurde URODZiłeś się już dorosły no ale napewno bez mózgu lub własnego zdania co wy macie do tego pokolenia gimnazjum jestem z 88 roku i też jestem pokoleniem gimnazjum jak już chcesz być cool to myśl co znaczą twoje słowa .dziękuje dobranoc film własnei oglądam pierwsza częśc mi się bardzo spodobała.

halord13

To, że jesteście niedorozwinięci umysłowo.. ledwo wejdziecie do 1 gimnazjum (a to jest 7 klasa, masz wtedy 14 ku*wa lat) i czujecie się dorośli, nie macie szacunku do nauczycieli, do nikogo... kiedyś zdarzały się takie wyjątki... teraz wyjątkiem jest ktoś normalny...

forzamilan1

ja pierd......, prawda forzamilan1

Robson293

Hm, może dlatego, że się ludziom np NIE PODOBA?

ocenił(a) film na 1
Robson293

ale o jakim klasyku mówisz ?

Bialy_Kruk

o tym klasyku ... pomimo, że nie najwyższych lotów

ocenił(a) film na 9
Robson293

film ma super klimat i to coś... chyba kultowych już, młodych, pięknych polskich aktorów z muchą na czele w obsadzie ;]

ocenił(a) film na 6
Robson293

O ile pierwsza część mi się podobała zarówno na początku jak i teraz to prequel mnie nie zachwyca. Jedynka miała dość ciekawą historię, której tutaj brakuje i została zastąpiona scenami akcji, które wyglądają komicznie. Rozumiem, że czasy były jakie były, ale niemieccy policjanci(?) w strojach komandosów i te wyczyny kaskaderskie są pozbawione sensu. Jedyne co ratuje ten film to wygląd młodej Muchy (bo nie jej gra).

Robson293

To są popłuczyny po części pierwszej bądźmy szczerzy nie do chodzi do poziomu poprzednika nawet Anna Mucha nie ratuje tego filmu naprawdę słaby film nie potrzebny prequel

ocenił(a) film na 3
Robson293

Ten film jest akurat słaby, tym bardziej w porównaniu ze swoim poprzednikiem.
Brakuje zupełnie tego czegoś co miały Młode Wilki.
Słaby scenariusz, strasznie słaby aktor (Antkowiak), więcej głupowato-amerykańskiej akcji (łącznie z jakimis karabinami maszynowymi -wTF?), no i wszystko spięte beznadziejną muzyką (gdzie Varius Manx, gdzie Lipnicka itd ?)
- taki podrzędny filmik akcji klasy C.

Ania Mucha to akurat mógłby być dobry wybór na tamte czasy, ale wszystko inne było gorsze od poprzednika.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones