PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676}
5,3 17 626
ocen
5,3 10 1 17626
Młode wilki 1 2
powrót do forum filmu Młode wilki 1/2

Dawno - bodajże kilkanaście lat temu oglądałem pierwszą część i trudno mi się do niej odnosić. Wtedy postrzegałem tamten film jako niezły, dziś może byłoby inaczej. Mam jednak wrażenie, że pierwsza część była znacznie lepsza od drugiej.
Dawno nie widziałem tak słabego filmu, raziło mnie niemal wszystko. Głupawe dialogi (Jakimowicz do Anny M., kiedy ta założyła okulary: wyglądasz jak mucha), drewniane aktorstwo, absurdalne sytuacje (Anna M. wisi na ciężarówce utrzymując ciężar ciała Zbigniewa Suszyńskiego - była lepsza niż Sylvester Stallone w ”Na krawędzi”, któremu ta sztuka się nie udała). Nie widzę żadnych przesłanek, żeby ocenić ten film wyżej niż na trójkę.

ocenił(a) film na 1
galladorn

a ja je oceniam na dwa. Masz absolutną rację... nędzne kino. A zwłaszcza nędzna pani Anna Mucha. Nie trawię jej. Beztalencie a uważa się za nie wiadomo co.

ocenił(a) film na 3
Magik_2010

Niestety zauważyłem taką prawidłowość (nie zawsze ale bardzo często), że im mniej ma ktoś do zaoferowania pod względem aktorskim, to tym bardziej nadrabia bywaniem w towarzystwie wzajemnej adoracji (tańce z gwiazdami i inne showy, gale na których "elyta" obdziela się nawzajem nagrodami itp. i robienie wszystkiego tylko po to by znaleźć się na okładce kolorowego czasopisma). Wkurza mnie to. Mam wrażenie, że wiele osób z tego światka uważa się za jakąś nowego rodzaju arystokrację, kogoś lepszego niż oglądający ich motłoch. Słyszałem o sytuacjach naubliżania policjantowi, który miał czelność zatrzymania takiego "arystokraty" z powodu przekroczenia prędkości. Niejednemu się wydaje, że chroni go immunitet. Nie piję tu konkretnie do p. Anny Muchy bo nie wiem jak zachowuje się w takich sytuacjach. Ale również uważam ją za osobę irytującą, której osobiście do prowadzenia "You Can Dance" bym nie zatrudnił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones