PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676}
5,3 17 626
ocen
5,3 10 1 17626
Młode wilki 1 2
powrót do forum filmu Młode wilki 1/2

Niestety - kompletnie zmarnowano potencjał Młodych Wilków i zrobiono jakąś parodię gatunku. Tego się nie da oglądać :/

ocenił(a) film na 1
Michael_1610

Poprawka - chodzi oczywiście o prequel.

Michael_1610

a moim zdaniem najlepszy. wolę dużo bardziej od Młodych Wilków

Michael_1610

Zgadzam się w 100% ! Parodia "Młodych wilków"..... jeszcze do tego wszystkiego pryszczaty Antkowiak i Mucha, która wygląda jak mucha... Żałosne... (Oglądałem ten film, gdy była jego premiera w kinach. Poszedłem na niego, ponieważ podobały mi się "Młode wilki" 2 lata wcześniej. Po tym seansie wyszedłem mocno zażenowany...)

ocenił(a) film na 9
Michael_1610

Nie zgadzam się w 100 % z negatywnymi wypowiedziami , wg mnie 1/2 jest nawet lepsza niż 1 część , czuć wspaniały klimat tamtych lat , w obu tych filmach jest "coś" co urzeka i ogląda się te filmy z wielką przyjemnością .Śmiało mogę stwierdzić że aż łezka się w oku kręci podczas oglądania ich , polskie filmy z lat 90-tych są najlepsze.

ocenił(a) film na 1
wariatos1986

Przeestań, 1/2 lepsze od 1? Nie no rozwaliłeś mnie tym. MW 1/1 to jakiś żal po prostu, dno dna i wodorosty, naciągany i pogmatwany filmów którym nie wiadomo o co chodzi, jakieś naciąganie sceny jak z japońskich kreskówek, no żal po prostu.

Co do założyciela tematu to zgadzam się w 100%. Gorszego gówna nie mogli już nakręcić... spieprzyli mi wizje Młodych Wilków raz na zawsze, nie potrzebnie robili te durną kontynuację, a konkretnie prequel.

Dno 1/10

Wielki_Krytyk_Filmowy

To Młode wilki są sztuczne!Jeszcze ten głos podkładany! Mucha jest rewelacyjna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones