PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676}
5,3 17 630
ocen
5,3 10 1 17630
Młode wilki 1 2
powrót do forum filmu Młode wilki 1/2

Ona chyba niszczy każdy film w którym gra ( prócz "Chłopaki nie płaczą ). Gruba torba!! To był mój pierwszy film w którym ją pierwszy raz widziałem. Co pierwsza część była rewelacyjna tak ta stała się nędzą a to wszystko dzięki tej suce. Fabuła filmu denna , muzyka no i zakończenie. Nie wiem jak można było zepsuć drugą częścią tak świetny film. Powinna być tylko pierwsza część tego filmu i zakończyć się tak jak się zakończyła , a nie robić preqiuel z Muchą na czele który wszystko zniszczył. Jestem bardzo zawiedziony i nie zadowolony.

BrownMaster

grała też w Liście Schindlera a film jest rewelacyjny ale to był tylko epizod a Mucha była dzieckiem ale generalnie zgadzam się.Mucha to nieporozumienie

krzysiek0774

To że ją tam wcisnęli z braku laku, bo poprostu chcieli by zagrali tam polscy aktorzy to o niczym nie świadczy. Po za tym co byś powiedział o tym, że ty byś tam się znalazł jako przechodzień, też czyniło by to z ciebie wybitnego aktora? :) Mucha jak pacynka w rękach "szpilberga" zagrała któtko, tak jak zechciał. Kto wie ile razy musieli powtarzać scenę gdy ją ustawiał jak pajaca.

BrownMaster

Przez TĘ Muchę, a nie "tą".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones