PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676}
5,3 17 626
ocen
5,3 10 1 17626
Młode wilki 1 2
powrót do forum filmu Młode wilki 1/2

A moim zdaniem lepsze od pierwszej(drugiej)części. Mucha oczarowuje, teksty świetne i zabawne. Uwielbiam ten film, znieważając na jakiekolwiek niedociągnięcia

Rea

Poczułem FIZYCZNY ból po przeczytaniu tej wypowiedzi...

Rea

Ja również jestem w mniejszości, która uważa ten film za lepszy od "Młodych Wilków" z 1995 roku. Pierwszy film był bardzo sztuczny, tutaj widać, że poprawiono ten element i już są postępy, dodatkowo - już lepiej troszkę z fabułą, aczkolwiek oba filmy są strasznie sztuczne, momentami nudne do bólu..

użytkownik usunięty
gerald

Też wole 2 część. Pomimo niedociągnięć uwielbiam te filmy bo to jedne z nielicznych polskich filmow z tego gatunku już niedobrzer mi od tych komedii romantycznych które ciągle oferuje nam polska telewizja...

Rea

Mucha oczarowuje ? Chyba jesteś włochatą lesbą !

Teksty debilne i nic poza tym, Antkowiak jakie drewno - o żesz w mordę jaki drętwy gość ! To że w dzisiejszych, beznadziejnych kulturalnie czasach się nie łapie nawet do tvn świadczy o nim marnie !

Jedyne co dobre to widoki starego Szczecina !

Rea

Zgadzam się........po kilku latach też tak myślę .....kiedyś to 1 rządziła....ale z perspektywy czasu

Rea

Ludzie ogarnijcie sie, przeciez ta czesc to taki gniot ze zbiera mi sie na placz kiedy to ogladam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones