PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7958}
6,5 42 830
ocen
6,5 10 1 42830
5,7 6
ocen krytyków
Młode wilki
powrót do forum filmu Młode wilki

ja też jestem

ocenił(a) film na 9

wychowany na latach 90, urodziłem się w 1983 i bardzo tęsknię za Żarem tropików, MŚ w USA w
1994 roku, muzyką dance w stylu Masterboy czy Captain Jack. W tych obecnych czasach za
cholerę nie mogę się odnaleźć i jestem nikim, Pozdrawiam wszystkich ziomów dla których lata 90
były najlepszymi

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
tramalukta666

Ja bym wolał powrócić do lat wcześniejszych. Podobnie jak założyciel wątku, nie mogę się odnaleźć w tych czasach. Gry, nie gram w żadne od jakichś 10 lat ;) Hobby jest, zawsze się coś znajdzie, ale to nie to samo.

ocenił(a) film na 8
Hlasko

Ja jestem rocznik 79
Też chciałbym cofnąć czas i coś zmienić
Wydaje sie takie realne
Ja bym pojechał po całości
Niepoległa Polska od 1945
Kasa z Planu Marshalla ratuje polska gospodarkę
I w latach 90 jesteśmy gospodarczo przed Hiszpania Portugalią Grecją a oglądamy plecy Niemców i Francuzów
Mamy Lwów Brześć Grodno Królewiec reszta po staremu
Jesteśmy współzałożycielami NATO ,EWG (UE )
Nie ma NRD ale jest Litwa Łotwa Estonia Czechy Słowacja Bułgaria Węgry ( Też NATO I UE )
Ukraina Białoruś Mołdawia Gruzja Azerbejdżan Armenia Rumunia Jugosławia Albania sa satelitami ZSRR ( Rosja Kazachstan Turkmenistan Tadżykistan Kirgistan Uzbekistan)
Aha w Polsce mieszka sporo emigrantów ze Wschodu, Azji i Afryki

ocenił(a) film na 5
giovanni50

Dobrze, że jesteś tylko przygłupim 37 latkiem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
RAC_79

Nie będę z tobą konwersować, ponieważ egzystujesz w dołku intelektualnym, co aktualnie koliduje z moimi imperatywami. Z etymologicznego punktu widzenia, dochodząc do konkluzji, iż aprobata owych tendencji absolutnie dezorganizuje elementy abstrakcji, przebywanie w twoim płytkim basenie intelektualnym jest awykonalne.
Ponadczasowość Twojej mentalności oraz brak parlamentarnej orientacji w temacie nie obliguje mnie do prowadzenia dalszej merytorycznej konwersacji z Tobą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
RAC_79

Nie zamierzam dyskutowac z takim czymś jak ty

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
RAC_79

Bóg z Tobą nie zamierzam wdawać się z Tobą w rozmowę

ocenił(a) film na 5
giovanni50

A jednak wciąż szczekasz i dajesz się prowokować :D

ocenił(a) film na 10
RAC_79

Argumenty. Czy nauczyli Cię ze jedyne co można zrobić to szukać szczęścia w sraniu na innych?

ocenił(a) film na 5
waclawsmietana

Tylko się nie rozplacz.

ocenił(a) film na 1
RAC_79

tak z boku patrząc to twoje teksty są mocno prymitywne i nie świadczą o twojej inteligencji. Niestety. Pewnie potwierdzisz odpowiedzią.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
RAC_79

potwierdziłeś, dzięki

ocenił(a) film na 5
andolinis

Zjadam cię na każdym kroku.

ocenił(a) film na 7
andolinis

Zdejmij te rurki bo ci chyba krew nie dopływa tam gdzie trzeba, j***b komunistów.

ocenił(a) film na 1
black_vesper

znowu w życiu ci nie wyszło? gorzkie żale wylewaj gdzie indziej, nie jestem lekarzem od leczenia frustracji, a ekonomicznie jestem kapitalistą, więc sam rób komunistom to co napisałeś, skoro tak to lubisz...

ocenił(a) film na 7
giovanni50

Ale cymbał xD

ocenił(a) film na 8
giovanni50

to ten rocznik mozna uznac za stracony

Hlasko

Lata 90' były najpiękniejsze, niepowtarzalny klimat. Też ciężko mi się odnaleźć w XXI wieku ;)

ocenił(a) film na 8
Ines82

Mam ten sam ból.
Chciałbym cofnąc czas i zmienić parę spraw
-Kilka stacji TV (Nie tylko Polsat dostaje koncesje)
-

ocenił(a) film na 4
Hlasko

Film jest delikatnie mówiąc średni, ale ma taki sielski, niezapomniany beztroski klimat, że nawet ja, który żyłem tylko jako dziecko w latach 90 chciałbym wejść w tę epokę i zacząć w niej żyć. Muzyka też robi robote.

ocenił(a) film na 1
Sparow5

muzyka genialna, miażdży. Film jak piszesz. Niepowtarzalny klimat, wątpię żeby najnowsza część dorównała.

ocenił(a) film na 7
Hlasko

To były piękne lata...tęsknie za tym.Popieram, teraz to jakoś tak ni jak.

djsrko

Ale za czym tęsknisz? Za tym, że podstawieni ludzie zatrudniali Cię i płacili grosze.Nie znam twojej historii i może ci się powodziło, ale piszę w imieniu większości obywateli, którzy zostali obrabowani z oszczędności. Klimat? A co mi po klimacie jak nie było stać na podstawowe produkty. Firmy firemki, prezesunie itd. Wszystko jawna grabież i śmiech w oczy zwykłym ludziom.

ocenił(a) film na 7
Hlasko

pozdrawiam Ciebie :) Doskonale wiem co czujesz.

Hlasko

Podejrzewam, że to nie kwestia magicznych lat 90-tych, tylko po prostu wejścia w dorosłość, która jest raczej mało bajkowa, męcząca i wymagająca. Ot, jak się ma naście lat to każdy myśli, że bóg wie co osiągnie w życiu. Jak się ma 30-40 to już się wie, że to było naiwne myślenie.

ocenił(a) film na 7
GekoPL

w latach 90 nie było zainteresowania policji, kontroli itd, wystarczyła skrzynka wódki i można było zostać komendantem. dziś na wszystko musi być papier, nie tak łatwo dziś łajdakom, z jednej strony dobrze z drugiej źle bo trudniej coś na boku ukręcić

ocenił(a) film na 9
prohibit

Dokładnie. I to jest najgorsze.

ocenił(a) film na 7
Hlasko

Nie jesteś nikim, już sam ten post o tym świadczy.

Hlasko

Bez jajecznicy, ani lata 80-te (ja), ani lata 90-te (Ty) nie są tymi, za którymi można by tęsknić. Chłodno (śnieg padał zimą), buro (albo kresz, albo kolorowe katany), panny mało odważne i średnio zadbane, relacja zarobki-wydatki lipne, rynek książki ubogi, rynek filmowy niewyszukany...
Dopiero w XXI wieku zaczęło się fikuśnie i egzotycznie kręcić w kuchni, salonie i sypialni.

użytkownik usunięty
Hlasko

Przyjmij sugestię od rocznika 84 i zmień styl myślenia, bo to przedstawione przez Ciebie jest błędne.

Ale przyznasz że nihilizm nigdy nie był tak mocny. Polskie kobiety oddają się w 50% jakimś zagranicznym frajerom. Porobił się klimat posranej dżunglii. Owszem lata 90 nie zawsze kolorowe ale ludzie lepsi zdecydowanie niż teraz. Teraz mamy półmuzgów. Wszyscy potrafią mieć tylko pretensje.

ocenił(a) film na 9
Hlasko

Tego klimatu bardzo szkoda, no ale z drugiej strony tego co przeżyliśmy nikt nam nie odbierze...

Hlasko

Ja urodziłem się w 1991 ale jestem fanem lat 90 chciałbym mieć te 20 kilka lat w latach 90 to ehh coś pięknego. Tez nie potrafię odnaleźć się w dzisiejszych chorych czasach

ocenił(a) film na 1
Hlasko

Ale to każdy chyba się tak czuje - lub będzie czuł - nie? Pomyśl o ludziach sprzed wojny, których kolejne lata życia to lata 50., 60. i dalej - o urodzonych w kolorowych 70., którzy nie mogli się odnaleźć właśnie w 90. Kolejność czasów.

użytkownik usunięty
SylviaBlack

Nie wiem czy ktoś będzie tęsknił za rokiem 2021…

Hlasko

Tęsknie za tymi czasami..

Hlasko

Czyli typowe nostalgiczne pierdy "kurła, kiedyś to było, młodzi bylim" itd. Nic nowego. Sentymentalizm zakrzywia rzeczywistość jak mało co. W końcu, trawa zieleńszą była ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones