PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446962}

Młode wino

Bobule
6,8 5 957
ocen
6,8 10 1 5957
Młode wino
powrót do forum filmu Młode wino

Opis

ocenił(a) film na 10

Witam,

film bardzo lekki i przyjemny. Mnie się bardzo spodobał. W stylu obecnych czeskich komedii. :) Niektórzy mogą zarzucić, że jest nie taki jak to powinien być ale to kwestia gustu! Mnie się ten film bardzo spodobał i uśmiałem się. Nie zrywałem boków ale uśmiech był cały czas na twarzy. :) W zasadzie długo nosiłem się z zamiarem obejrzenia tego filmu ale wczoraj kolega go obejrzał i polecił. Nie mylił się. :)

Historia jest prosta, dwóch facetów, którzy są oszustami jadą do dziadka jednego z nich. Tam przypadkiem zostają i muszą zaopiekować się winnicą pod jego nieobecność. Jeden z nich zacznie się spotykać z żoną pewnego winiarza (?) a drugi zakocha się w Klarce (Tereza Voříšková). Naturalna piękność jak dla mnie! :) Historia ma happy end dla każdego dobrego człowieka w tym filmie. PS Przekleństwa (kury) ciekawie brzmią... :)

Miłego oglądania.

Pozdrawiam.

Juna_3

Da mnie film mega!!! Krajobrazy jej piekny.

ocenił(a) film na 7
Juna_3

Czwarty raz widziałem ten film. Szkoda tylko, że kopia kiepska w Tv była. świetna ścieżka dźwiękowa ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones