PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706142}

Młodość

Youth
7,4 79 321
ocen
7,4 10 1 79321
7,4 40
ocen krytyków
Młodość
powrót do forum filmu Młodość

Był kiedyś taki film, który mi się przypomniał jak oglądałem "Młodość". Było to "powiększenie". Dlaczego? Oba te filmy są tak naprawdę bardzo podobne. Przez 2 godziny oglądamy poczynania zblazowanego 'wielkiego' artysty, który zachowuje się jak rozkapryszony dzieciak. Emocje są jak na grzybach, ze wszystkich stron uderzają w nas pseudometaforyczne dialogi i symbole. Film z pewnością przeznaczony dla hipsterskiego ścierwa, które będzie się nim podniecać bo poczuje się przez to wyjątkowo, mimo, że(idę o zakład) 90% ludzi, którzy tak niezmiernie się tym jarają nie jest w stanie poprawnie zinterpretować chociażby połowy elementów, które się tam pojawiły. Jestem bardziej zwolennikiem treści niż formy w filmie, więc tak, nie zrozumiałem tego filmu jednak wciąż nie zmienia to faktu, że był nadęty i po prostu nieciekawy. Te wszystkie postaci, zdarzenia, ukryte symbole i działania nie były godne mojej energii i czasu, które musiałbym stracić, żeby je przeanalizować i zrozumieć, a w ostateczności doczytać o co chodziło. Humor? Błagam. Uśmiechnąłem się szczerze może 3 razy, to całkiem słaby wynik. Chcecie oglądnąć coś pełengo symboliki ale ciekawego i na swój sposób śmiesznego? Polecam Borgmana, to po prostu ciekawy i dobry film. A "Młodość"... niestety nie.

travisspears0

Brawo!
Nigdy nie zdarzyło mi się, żebym zgadzał się w takim stopniu z opinią drugiej osoby...
Dokładnie te same odczucia i emocje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones