PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97316}

Młody Adam

Young Adam
6,4 8 158
ocen
6,4 10 1 8158
6,4 5
ocen krytyków
Młody Adam
powrót do forum filmu Młody Adam

Mnie nie porwał 3/10

ocenił(a) film na 3

Owszem ma swój klimat ale nie zawsze film który posiada jakiś klimat trzeba oceniać wysoko, jak dla mnie nie ma tu nic szczególnego ot poruchał sobie trochę wątpliwej urody Tilde Swinton trochę swoją byłą, trochę powspominał, z topielcem raczej marna intryga bo finalnie i tak nie miał odwagi się przyznać że to był wypadek, napisał jakiś marny list ( bo finalnie i tak pewnie nikt w to nie uwierzy a na pewno nie sąd, wyrok już zapadł i wątpie żeby na podstawie listu ktoś go zmienił tym bardziej że nawet nie ma świadka, zarzucił na plecy torbę i ahoj w świat co się przejmować, jemu to może i nawet na rękę było że się utopiła, jak by mu zależało to by skoczył i próbował ratować, nie wiem nie porwał mnie ten cały film, ani to zbytnio wciągające ani ciekawej erotyki, jedynie klimat barki i rzeki fajny, ogólnie klimat tamtego okrresu a tak poza tym nie ma się czym zachwycać ale niech każdy ocenia jak uważa, mnie nie porwał...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones