PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97316}

Młody Adam

Young Adam
6,4 8 158
ocen
6,4 10 1 8158
6,4 5
ocen krytyków
Młody Adam
powrót do forum filmu Młody Adam

posladki

użytkownik usunięty

czy na prawde evan jest goly? jesli tak to... niewazne co innego bedzie sie dzialo warto pojsc na ten film:))

ocenił(a) film na 9

_-^(@,@)^-_
Jako wiceprezes Nieformalnego Stowarzyszenia Na Rzecz EwANA M. jestem oburzona sprowadzaniem osoby naszego patrona do jego nagości. Nagość Ewana owszem.. jest oczywiście godna uwagi.. lecz to nie wszystko, czym nasz patron może się pochwalić!!

Jako wiceprezes NSNREM uważam, że należy docenić talent naszego patrona, naturalność, z jaką wpasowuje się w prawie każdą rolę, a już na pewno rola wyalienowanego, niespełnionego pisarza, młodego a już cynicznego względem swego marnego żywota, nie należała do łatwych..

gw1azdeczka

Oj, nie tylko tym on może się pochwalić:)
A kto jest prezesem, przepraszam bardzo?:)

ocenił(a) film na 9
Angie_3

_-^(@,@)^-_
Pani Angel, pani mnie nieustannie zaskakuje. Czyli właśnie powstał wakat na stanowisko prezesa. Okay. Pozdrowienia :)))

użytkownik usunięty
Angie_3

a ty skąd wiesz??
skąd wiesz ze nie tylko tym? widziałaś? byrzydaaal :):):))::)):):):):
(dobra wybacz mi, ja mam gorączke), coś ten McGregor nie ma dużego powodzenia... jego sława blednie, staje się aktorem o którym świat powoli zapomina...(ile to ja mam tej goraczki? 40?)
Kiedy kręcą Mulę Róż part 2?

ocenił(a) film na 9

_>*^(@,@)^*<_
Dostałam zakaz odpowiadania ci, więc masz szczęście - nic ci nie zrobię..

Ale żeby Ewana *byrzydaaalem* nazywać.. boshe.. to trzeba mieć gorączkę albo za dużo się w życiu namrumruczeć.. :)))))))

użytkownik usunięty
gw1azdeczka

ale!!
Ale ja nie mówiłam o boskim McGregorze, ja tak ogólnie, przepraszam jak kogoś uraziłam :( jest mi tak strasznie przykro :( to sie więcej nie powtórzy, obiecuję
w guncie rzeczy to uważam że nie jest taki złyy
ps. czemu zakaz odpowiadania mi? Angie zabronila?

ocenił(a) film na 9

_<*^(@,@)^*>_
Tak ogólnie napisałaś, że sława McGregora blednie?.. hm.. zdolna jesteś.. nie jest taki zły, tak?.. nie, Scul, NIKOGO nie uraziłaś. Ale reszta czuje się urażona. Aha, i nie obiecuj czegoś, czego spełnić nie możesz!!

PS. Angie? Nie.. nie Angie. Pani Angel zabroniła, więc jej nie mów, że odpowiedziałam!!
PPS. A to twoje *Archiwum Iks* to ja ci powiem.. szkoda gadać.. :P
PPPS. :)))))))))))))

użytkownik usunięty
gw1azdeczka

...
teraz widze że na filmwebie musze bardzo ważać na to co pisze...., sorry

ocenił(a) film na 9

_<*^(@,@)^*>_
No jasne, że trzeba uważać!! Ty nie wiesz, że to czytają ludzie, którzy chcą Ewana skrzywdzić? Którzy wykorzystają najmniejszy argument, żeby mu dopiec? Ty wiesz, że on przez to może być zmuszony do ucieczki z pochmurnej, mżystej i ponurej Szkocji, ażeby ukrywać się w pewnej malowniczej Wielkiej Metropolii w Polsce? (Polska to takie małe państewko w środkowej Europie - cały czas prosto i na skrzyżowaniu w prawo, na pewno trafisz).

Tu trzeba uważać na każde słowo!!

gw1azdeczka

Jestem okrutna?... - jestem:)))) hahaha!!
No... ale... PAAAAANI Gwiazdko, tak nieładnie scul potraktować - kto to widział!!! Jestem zmuszona Panią delikatnie upomnieć - proszę nie krzytczeć i nie ironizować z biednych ludzi, którzy nie dostrzegają geniuszu szkockich aktorów - trzeba współczuć, a nie tak od razu... ech. W takim razie ja Panią z miejsca wpisuję jako prezesa Działu Ochrony Dobrego Imienia Ewana ( w skrócie SCULLYSIENIEZNA) . Znaczy.. Prezes Panią wpisuje... TO KTO JEST W KOŃCU TYM PREZESEM?????

Acha, jeszcze jedna rzecz, o którą Pani mnie prosiła - na końcu noża w wodzie on go wrzuca do wody i myśli, że umarł, więc ucieka ze statku, ale tamten nie umarł, tylko wyszedł z wody, przeleciał mu żonę (swoją drogą za bardzo się nie opierała) i poszedł dalej.

Ps. Zapomniałam dodać, ze to był spojler:)))))))

ocenił(a) film na 9
Angie_3

_<*^(@,@)^*>_
Ja Scul nie potraktowałam, ja ją tylko nawracam na prawdziwą wiarę! Heretyczkę jedną.. ale tak z całą sympatią..

Pani Angel, Prezes to jest Prezes, niech go pani sama zapyta.. ja człowieka nie rozumiem.. aaaa, TEN prezes! No pani Angel, ja bym się nie ośmieliła tego stanowiska zajmować.. ono zarezerwowane.. Ewan wie, kto jest prezesem jego klubu!! Zapytać proszę, jak w Polsce będzie na motorze w tym roku.

Nóż pominę milczeniem. Pani wie, co o tym myślę, bo dostała pani anonima z pogruszkami.

Ja naprawdę uważam, że *Młody Adam* to lepszy popis aktorski od jakiegoś tam nieskomplikowanego życia, nawet jeśli jest mniej zwyczajne. Choć *Młody Adam* pewnie ma mniej fanów i mniej zarobi.. za to nagród ma więcej.

To film, który na długo zapada w pamięć. Człowiek dokładnie nie wie czemu.. Ale bynajmniej nie tylko dlatego, że <<ewanbezcenzury>>!!

gw1azdeczka

Oj, ale tego to ja tak nie zostawię!
Czy mi się zdaje, czy Pani się Archiwum Iks czepia, hm?:) my o tym możemy porozmawiac, to ja Pani wytłumaczę, że to w cale taki zły film nie jest, a wręcz przciwnie, znaczy postaram się:)

Ps. To naprawdę było z czystej sympatii:)

Ps. Przypominam, że zabójstwa w Polsce są keralne, naprawdę!

ocenił(a) film na 9
Angie_3

_<*^(@,@)^*>_
ArhiwumIks? Ja sie czepiam? Gdzie tam. To naprawdę wybitny film, ze strzelaninami, pościgami za małymi zielonymi stforkami.. i wowule..

Zabójstwa są karalne? Ostatnio coraz częściej tego żałuję.. sesja.. ;(

użytkownik usunięty

To nie jest sprowadzanie Ewana tylko do poziomu fizyczności,znaczy ja np. uwielbiam go jako aktora,ale też z drugiej strony kręci mnie jako facet(nie tylko z wyglądu),więc sama chętnie zobaczyłabym go 'w akcji'.Myślę(nieskromnie),że spora część jego fanek przyznałaby mi rację :)

Ja cenię Ewana przede wszystkim za talent, a wszystkie napalone dziewuchy, niech obejrzą sobie "Pillow Book":P

alex_55

A cóż to za problem odszukać w internecie nagie zdjęcia KOGOKOLWIEK? Nie musisz tego widziec akurat na filmie.

Błeeee..... :|
http://kaiser.dammerung.net/wp-content/uploads/2007/01/ewan%20mcgregor%20naked.j pg

ocenił(a) film na 7

jak może Cię kręcić nie tylko z wyglądu?
to Ty go znasz?????????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones