PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711870}

Młody Disney

The Dreamer
6,0 1 978
ocen
6,0 10 1 1978
Młody Disney
powrót do forum filmu Młody Disney

Od dawna czekam na jakiś dobry sensowny film o Disneyu czyli o tym jak zakładał swoją wytwórnię marzeń. Być może film trafi do kin, trzeba mieć nadzieję.

ocenił(a) film na 6
adidos09

Ja też czekam, oby chociaż ktoś napisy przetłumaczył do niego. Polecam również książkę o Walcie, Boba Thomasa :)

gamertr

czytałem

gamertr

jeżeli czytaliście, to z filmu nie dowiecie się niczego nowego bo wszystko jest dokładnie z książki przełożone na film, mnie zawiódł, szczególnie, że czytałam już wszystko o Disney'u, ponieważ piszę mgr na jego temat, więc nic ciekawego w nim nie znalazłam. trudno! jak macie jakies inne tytuły do polecenia to chętnie posłucham! :)

ocenił(a) film na 6
adidos09

Jak na razie mam niezbyt optymistyczne informacje co do ukazania się tego filmu oficjalnie w Polsce. W USA była już premiera, na DVD ukaże się 5 grudnia. Pisałem do chyba wszystkich polskich dystrybutorów i większość już odpowiedziała, że od nich ten film się nie ukaże.

gamertr

może będzie na DVD, albo później. Niektóre filmy w Polsce mają swoją premierę rok po wydaniu w USA. A jak nie będzie to pewnie ktoś doda w końcu napisy. :)

adidos09

Też mam taką nadzieję. A wiecie gdzie da się tą książę kupić, bo widziałam same E-booki.

Wikia21

ja kupiłem w empiku :) Ale jest tu na allegro nowa sztuka: http://allegro.pl/walt-disney-potega-marzen-biografia-thomas-bob-i6070161915.htm l

adidos09

A w sumie, już w matrasie w mej okolicy znalazłam :-)

gamertr

Walt pojawił się ostatnio na Netflixie. Dzisiaj się za niego zabieram. :)

adidos09

Jest na CDA pod tytułem Walt Before Mickey :)

kasiaaa131

Wiem, już widziałem, ale dzięki :)

adidos09

I jak wrażenia? :D

kasiaaa131

Według mnie całkiem, dobry, w niektórych momentach po amerykańsku przerysowany, ogólnie film mi się bardzo podobał. Jest trochę w klimacie "Ratujac pana Banksa" (jeśli nie obejrzałaś bardzo polecam). Dla mnie "Walt: Zanim powstała Mickey" to taki prequel do wyżej wspomnianego filmu. :)

adidos09

Pewnie że oglądałam! Genialne oba filmy. Emma świetnie zagrała Pamelę, a Tom Walta! I zgadzam się, co do drugiego filmu. Razem twąrzą coś świetnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones