PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783458}

Młodzi Tytani: Zdradziecki pakt

Teen Titans: The Judas Contract
6,6 1 974
oceny
6,6 10 1 1974
Młodzi Tytani: Zdradziecki pakt
powrót do forum filmu Młodzi Tytani: Zdradziecki pakt

Moje pierwsze spotkanie z młodymi tytanami to serial z 2003 roku dlatego na film patrzę głownie przez jego pryzmat. Film sam w sobie mi się podobał, ale przez znajomość serialu wiedziałem np. co się stanie z Terrą, bo tam wątek ten został poprowadzony niemal identycznie. Jednak co się tyczy pozostałych wątków jestem nieco skonfundowany. Nigdy nie czytałem żadnych komiksów Teen Titans i nie znam kanonu dlatego jak wcześniej wspominałem niejako kanonem jest dla mnie właśnie serial. W filmie jest sporo spraw, których nie rozumiem. Mianowicie w serialu skład drużyny to Gwiazdka, Robin, Cyborg, Raven i Bestia (Terry nie liczę). W filmie zaś zamiast Cyborga jest Blue Beetle, w dodatku jest jeszcze Nightwing. On i Gwiazdka są razem i są wyraźnie starsi od reszty (przynajmniej tak wynika ze wzrostu) podczas gdy w oryginale wszyscy byli mniej więcej w tym samym wieku i to Gwiazdka z Robinem mieli się ku sobie. To jaki jest w końcu skład tytanów? Tak jest w kanonie czy to po prostu wizja twórców filmu? O co tutaj chodzi?? :)

ocenił(a) film na 8
Arookun

Nightwing to Robin, tylko starszy, dlatego on i Gwiazdka są w tym samym wieku. Młody Robin to syn Batmana :)

ocenił(a) film na 7
Integra_3

No to niezła ciekawostka w takim razie jest dwóch robinów w tym filmie... trochę przekombinowane no ale jak wspominałem nie czytałem komiksów, może tak właśnie jest w kanonie. Mimo wszystko chciałbym, żeby kiedyś zrobili film pełnometrażowy animowany, albo nawet live action trzymający się serialowej wersji wydarzeń.
Tak czy siak dzięki za odpowiedź ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones