PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1300}

MASH

7,3 25 815
ocen
7,3 10 1 25815
7,1 17
ocen krytyków
MASH
powrót do forum filmu MASH

co uważacie za lepsze: pełnometrażowy z Sutherlandem czy serial z Aldą??

Agrajag

SERIAL!
podpisuje sie pod tym obiema rękami i nogami!

ocenił(a) film na 9
sarwe

Film jest świetny ale ten serial jest jeszcze lepszy. Polecam wszystkim

Agrajag

Każdy człowiek, który ma jako takie poczucie dobrego smaku wskaże na serial. Film zupełnie nie budzi sympatii, choc może jest dobrze zrobiony od strony technicznej czy warsztatu aktorskiego. Ja osobiście nienawidzę ten film i postaci granej przez Donalda Sutherlanda. Dla mnie film mógł by nie istnieć, ale dzieki niemu jeszcze bardziej doceniam serial.

ocenił(a) film na 4
mipal_2

Popieram!
Strasznie zawiodłam się na tym filmie. Serial pozostaje niedoścignionym przykładem genialnej komedii, w której przemyca się również treści głębsze. Nie wspominając już o tym, że serialowi bohaterowie budzą o wiele większą sympatię.

Toddziak

dopisuję się - zdecydowanie serial.

R_E_B_E_L

I żeby pewnym osobom nie było mało i ja powiem, że serial dla mnie jest super :)

Wodzirej







No właśnie, jak wyżej.
Tylko Alda :-)












ocenił(a) film na 7
Agrajag

Serial, serial i tylko serial!!!! Film niezły ale spodziewałam się czegoś więcej, a na "nowe":D odcinki MASH czekam każdego dnia:]:]

ocenił(a) film na 7
Agrajag

Moim zdaniem serial jest dużo lepszy, film średnio mi się podobał.
Alda jest mistrzem świata.

użytkownik usunięty
Swirus_2

Serial jest the best. Film może był by dobry ale z aktorami grającymi w serialu.

Agrajag

Serial.
Film jest dobry, ale jakoś nie mogę się przekonać do Sutherlanda i reszty...

Agrajag

Alda, Alda, Alda, Alda, Alda, Alda, Alda
Alda, Alda, Alda, Alda, Alda, Alda,
Alda, Alda, Alda, Alda, Alda,
Alda, Alda, Alda, Alda,
Alda, Alda, Alda,
Alda, Alda,
Alda jest najlepszy
Serial wymiata!
film jako tako mi się podobał.

Kurza

kurczę, nie sądziłam, że będę w takiej mniejszości! Jasne - przepadam za serialem - ale pełnometrażówka to dla mnie arcydzieło "surowego", ponurego humoru - uwielbiam scenę "samobójstwa" Bezbolesnego - ten motyw z Ostatnią wieczerzą i pioseneczką z czołówki serialu.... ehhhh, i Sutherland też mi pasuje, bo taki bardziej... "wrednowaty":)
tak czy inaczej M.A.S.H. w każdej postaci wymiata hehe
pozdrawiam!!!

ocenił(a) film na 4
Agrajag

ojj ja na filmie zawiodłam się srodze, więc wybieram serial:)

ocenił(a) film na 9
Agrajag

Lubię film, ale serial jest ZDECYDOWANIE lepszy! Oczywiście między innymi za sprawą genialnego Alana Aldy, ale nie tylko. Wszyscy aktorzy są w serialu lepiej dobrani i całość bardziej się kupy trzyma.

użytkownik usunięty
Agrajag

Ostatnio w TV odświeżyłem film i zdecydowanie bardziej podobał mi się niż kiedyś. Główni bohaterowie inaczej odegrani niż w serialu, ale też znakomicie, tyle, że trochę jakby bardziej prostaccy. Aczkolwiek Traper cudny. Ujęcia z sali operacyjnej bardziej dosadne, w serialu rannych w zasadzie nie widzimy. Trochę przydługawy ten finałowy skecz z futbolem amerykańskim, ale ujdzie. Natomiast skeczu p.t. "Suicide is painless" chyba żaden odcinek serialu nie przebije :D :D :D

Agrajag

Serial, i jeszcze raz serial, jest po prostu świetny, można by powiedzieć: rozbrajający :)czego o filmie powiedzieć się już nie da.

Agrajag

serial z Aldą jest świetny, pełnometrażowy był raczej słaby

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones