PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=370628}
7,1 32 692
oceny
7,1 10 1 32692
6,0 12
ocen krytyków
Mała Moskwa
powrót do forum filmu Mała Moskwa

Film wyglądał ciekawie do momentu pojawienia się Żurka, to było jak uczucie ja nagłe ujrzenie palmy na czystym dywanie.
Dobrze grany film, naturalne postacie i wtem szok, jak uderzenie pałką, drewniany, jakiś taki ciastoway Żurek, jak wycinanka z kartonu wklejona w kadr.
Nie wiem o co chodzi, ale ten gość pasuje tam jak kwiatek do kożucha...
Aż trudno uwierzyć w prawdopodobieństwo tego romansu, babka ma prawdziwego faceta i nagle zapałała uczuciem do jakiegoś muminka?!

soplic68

taaaaak!
muminek.ktory przyprawial mnie o drgawki.dziekuje za te piekne słowa.
popieram.

soplic68

Dokładnie tak! Stu procentowy mumin. Pasował do tego filmu jak do świni siodło.

soplic68

Zgadzam się. To najsłabszy aktor w tym filmie. Nie dość że nie umie grać to jeszcze jest o wiele za młody do tej roli. Jego kochanka już wygląda na starszą i dojrzalszą od niego. I aż trudno uwierzyć że bohaterka naraża się na gniew partii i męża dla kogoś kto wygląda i zachowuje się jak filmowy Michał

ocenił(a) film na 8
domru87

Dokładnie, marny aktorzyna

ocenił(a) film na 8
Niebieskooka_3

Dokładnie mumin, lepiej nie można było tego ująć.
Ja w tej roli widziałabym kogoś takiego nie plackowatego jak np. Bartosz Porczyk <3

soplic68

Marny z niego aktor, to prawda, ale w Malej Moskwie zagral dobrze:))

soplic68

Jakbym, zobaczyła palmę na dywanie, nieważne, czy czystym, czy brudnym, osłupiałabym. Dbaj o schludność języka.
ciastoway: jakaś droga ciastowa?

soplic68

"Aż trudno uwierzyć w prawdopodobieństwo tego romansu, babka ma prawdziwego faceta i nagle zapałała uczuciem do jakiegoś muminka?!" - bardzo trafne spostrzeżenie ;););)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones