PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=370628}
7,1 32 665
ocen
7,1 10 1 32665
6,0 12
ocen krytyków
Mała Moskwa
powrót do forum filmu Mała Moskwa

Film o wolności

ocenił(a) film na 7

Najpiękniejszy cytat filmowy o miłości w czasach wojny: 'Ludzie kiedyś mieli dużo czasu dla siebie. Wszystko mogło trwać tyle, ile trzeba. Zbliżali się do siebie powoli, bez chamstwa, bez pośpiechu, nie na skróty.'

ocenił(a) film na 7
peza_92

prawda, prawda, ten tekst daje do myślenia.. niestety :/

ocenił(a) film na 8
peza_92

cudowny..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
peza_92

A jakaż to była wojna w roku 1967? Trochę Cię poniosło. To były normalne, ponure czasy najgorszej komuny, która oczywiście była oparta na podsycaniu atmosfery zagrożenia. W pewnym momencie mowa o stanie wyjątkowym, w roku 1968 były krwawe zamieszki w Czechosłowacji. Natomiast cytat zwracał uwagę, dzisiaj jest tak samo aktualny, mimo że wojny nie było zarówno w filmie, jak i nie ma dzisiaj.

ocenił(a) film na 7
tofik_tophor

Bardzo dziękuję za naukę ...tej nigdy dość

peza_92

A ten cytat mi się podoba i przez niego obejrzę, dzięki :) Według mnie obecnie jest bardzo aktualny.

ocenił(a) film na 7
Cairns

Ludzie chcą slow life, tylko nikt z nas nie ma na to czasu :-P
Pozdrawia Cię serdecznie :-)

peza_92

Prawda czasu, prawda ekranu.

ocenił(a) film na 4
peza_92

Tyleż ładnie co nieprawdziwie. Są ludzie (obawiam się, że większość), którzy na nikogo i na nic nie mieli, nie mają i nie będą mieli czasu z prostej przyczyny - jedyne co ich interesuje to "ja". Czasy nie mają tu nic do gadania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones