PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=370628}
7,1 32 707
ocen
7,1 10 1 32707
6,0 12
ocen krytyków
Mała Moskwa
powrót do forum filmu Mała Moskwa

Piękny, wzruszający...niesamowity...nie mam słów. Arcydzieło :)

Valijka

U mnie 9/10
Może nie arcydzieło, ale ten film naprawdę warto zobaczyć :)
Piękna historia

JOC

W pełni się zgadzam świetny film jak na polskie warunki to mistrzostwo ale bym dokręcił jeszcze jedną dwie sceny na końcu filmu 9/10 Po obejrzeniu takiego filmu wszyscy są lepsi przynajmniej na chwilę. Też miałem wrażenie przed włączeniem że będzie "typowo polska nuda" a tu takie miłe zaskoczenie... No i mamy fajnego nowega aktora bo te Zakoscielne Małaszynskie Mroczki itp to cienizna

ocenił(a) film na 10
Valijka

Zgadza sie! Sceptycznie podchodziłem do niego, ale niepotrzebnie. Super film.

ocenił(a) film na 4
Valijka

ten film jest prawie tak słaby, jak te komentarze :))

Camp0s

sam jestes słaby, jeśli lubisz filmy ze Stalonem to nie komentuj jak dorosli rozmawiają

ocenił(a) film na 4
johnnydeepp

obawiam się że filmów ze Stalonem nie oglądam, a komentować mogę, nawet jakbym miał 6 lat i nic z tym nie zrobisz. zresztą i tak pewnie młodszy jesteś.

po prostu jak widzę "piękny, wzruszający, <orgasm>" o filmie który jest tak nudny, irytujący i przewidywalny, to sobie myślę, że polska kinematografia warta jest odbiorców.

Camp0s

skoro komus sie ten film podobał to po co te durne komentarze? jeszcze gdybys rzeczowo zaargumentował... wiesz co to Qltura? chyba nie bo gdybys wiedział to bys tu nie właził ze swoimi buciorami... gdyby film był rzeczywiscie słaby jak jakies romansidła dla "blondynek" albo zabili go i uciekł albo kretynskie horrory ociekające krwią itp badziewie z USA i innych pomniejszych kinematografii ale tu całkiem niezły film a jak na polskie warunki to nawet bardzo dobry bo dawno sie tak nie wzruszyłem no i zacząłem podspiewywać Demarczyk... ten film generuje pozytywne uczucia w ludziach ale wideocznie do ciebie to nie dotarło

ocenił(a) film na 10
Valijka

Ja nie uważam, że jest słaby. Wręcz przeciwnie, to iskierka nadziei, która trwale zabłysła w mrokach polskiej kinematografii współczesnej. Oby więcej takich filmów.

nika_elf

niemożliwe jest niemożliwe. za próbę udowodnienia, że jest inaczej można zapłacić bardzo wysoką cenę - najwyższą... trzeba przeżyć, doświadczyć czegoś we własnym życiu, żeby poczuć, jak bardzo przewidywalne i miałkie to NIE jest...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones