PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775673}

Mała Wielka Stopa

The Son of Bigfoot
6,1 4 451
ocen
6,1 10 1 4451
Mała Wielka Stopa
powrót do forum filmu Mała Wielka Stopa

Dzieci zaczęły płakać na reklamie tego filmu .... sam przyznam że wygląda przerażająco ... TE TWARZE , głownie oczy .... kto wymyśla takie demonicznie straszne postacie do filmu dla dzieci

Szaja_Labaf

Przesadzasz, ja po zwiastunie nie mam w ogóle takich odczuć a poza tym to nie jest film dla dzieci, tylko animowany (tak jest przynajmniej tutaj skategoryzowany) a to ZASADNICZA różnica.... mało masz bajek do wyboru, jeśli potrzebujesz czegoś dla dużo mniejszych widzów? Boże, kiedy ludzie wreszcie przestaną wrzucać do jednego worka bajki z filmami animowanymi, chyba nigdy...

uwieziona

Film jest b/o a więc również dla dzieci. Zwiastun nie jest straszny wg mnie, ale sam film ma - i owszem- straszne sceny...

daffnia

Również dla dzieci, jak najbardziej może być, ale b/o czyli dla ludzi w każdym wieku, a bajki są kierowane do dzieci i pod tym kątem robione i to najbardziej miałam na myśli. Jednak masz rację, jeśli b/o to nie powinien mieć scen, które dla mniejszych widzów są nieodpowiednie.

Szaja_Labaf

To weź je te dzieci swoje na piłę 3D ty głupia babo

ocenił(a) film na 7
Szaja_Labaf

Poważnie, "demonicznie straszne"? XD
Animacja jest naprawdę bardzo ładna i przyjemna dla oka, nawet złodupce nie wyglądają przerażająco. Nie mam pojęcia, czego dziecko wizualnie mogłoby się przestraszyć po samym zwiastunie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones