PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7623}

Mała dziewczynka, która mieszka na końcu drogi

The Little Girl Who Lives Down the Lane
6,9 1 589
ocen
6,9 10 1 1589
6,7 3
oceny krytyków
Mała dziewczynka, która mieszka na końcu drogi
powrót do forum filmu Mała dziewczynka, która mieszka na końcu drogi

Cóż, Jodie Foster jest lesbijką i dziś tylko gasi pożądanie u mężczyzn swoimi rolami. Granie twardej i samotnej w co drugim filmie mnie już tylko irytuje.

ocenił(a) film na 6

wygląda jak młody elijah wood w peruce

Jodie na pewno zagra w jakiejś komedii romantycznej, gdy tylko to przeczyta.

ocenił(a) film na 8
Cameron_2

Jednak można przyznać, że to emploi twardych suk za bardzo do niej przylgnęło. Mogłaby na serio zagrać w komedii romantycznej choćby po to, by wyjść z szufladki.

użytkownik usunięty
michal.2907

Ona tego nie zrobi. Najczęściej przyjmuje takie role, w których może grać siebie. Mnie jej dorosłe aktorstwo nie przekonuje, tak jak jej uroda. O jej hmmm.... nie będę się nawet wypowiadał. Jest osobą głęboko zaburzoną. W dodatku aktorstwo traktuje propagandowo, aby dać lesbijkom bardziej ludzką twarz. To nie dla mnie.

użytkownik usunięty
Cameron_2

Sądzisz, że przegląda ten śmieszny portal. Wiem, że jest tu pełno osób typu homo-homini, ale ona raczej wybiera portale anglojęzyczne.

To była ironia.

-_-

użytkownik usunięty
Cameron_2

Nie podejrzewałem cię o to.

niewiele wiesz o mężczyznach. jak będziesz grzeczny, może ci jakiegoś przedstawię.

użytkownik usunięty
schschfikation

A fuj!!! Idź gidze indziej z tą promocją homoseksualizmu.

ocenił(a) film na 7

Gdyby tak prymitywnie szufladkować jak Ty to robisz, to można by Cię uznać za pedofila np. co oczywiście prawdą nie jest, więc wstrzymaj cugle kowboju. Foster jest dobrą aktorką, a jej preferencje seksualne nie mają tu nic do rzeczy i niewiele powinny Cię obchodzić.

ocenił(a) film na 4

Miłość lesbijska to jest pikuś, gdy patrzy się na Twój awatar.

użytkownik usunięty
Krzypur

A co niby mój awatar ma do pedalstwa?

ocenił(a) film na 4

Do tego na "p" - nic, ale - moim zdaniem - jest mocno prowokujący. To, co Cię wkurza w obyczaju, mnie - w historii i polityce. Jak i Ty nie lubię nietolerancyjnej tolerancji, czyli usprawiedliwiania i promowania czegoś, co jest inne, mało istotne lub wymyślone, ale krzykliwe i bojowe. I właśnie w tym sensie LGTB i ADL to dla mnie to samo.

użytkownik usunięty
Krzypur

No tak. Zwłaszcza ADL to organizacja tak samo reprezentatywna, jak Telewizja Trwam. Jeśli spytasz większość Żydów, co ta organizacja zrobiła dla nich, większość odpowie, że nic. גמור

ocenił(a) film na 4

Rozumiem. Pozdrowienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones