PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782288}

Mała syrenka

The Little Mermaid
4,3 2 698
ocen
4,3 10 1 2698
Mała syrenka
powrót do forum filmu Mała syrenka

Szczerze, dla mnie to parodia, a nie film. Mała dziewczynka denerwowała mnie swoim zachwytem, który dla mnie był przerysowany. Nie wiem czy komuś ten film też się niestety nie spodobał?

ocenił(a) film na 4
JadziaSmosarska

Aż tak bardzo, to może nie, ale nie dobry to on nie był. Sama historia i ujęcie tematu jest całkiem niezłe, ale gdy przyszło do wykonania, to już nie jest tak dobrze.

ocenił(a) film na 1
Neferubiti

Takie odniosłam wrażenie. Jedyne co w miarę mnie urzekło to piosenka w wykonaniu syreny.

JadziaSmosarska

Mnie to już zwiastun zastawiania co ta historia ma wspólnego z Małą Syrenką ;)

ocenił(a) film na 4
buterfly

wstęp xd

ewitaaa13

I podejrzewam że to by było na tyle ;) - To już Disneyowska animacja ma dużo więcej, wspólnego z historią chociaż zmienili zakończenie.

ocenił(a) film na 4
buterfly

W sumie można się tak luźno zainspirować. Problem w tym, że tutaj się to kupy moim zdaniem nie trzyma. Ale to dla dzieci, niestety już nie moja kategoria wiekowa :)

ewitaaa13

Owszem można się luźno inspirować jednak niepotrzebnie, później podpinają się bo historie o Małej Syrence ;)

Tak naprawdę to historia o innej syrenie ;)

Tutaj podejrzewam bardziej chodzi o gatunek niż kategorię wiekową, nie każdy jest fanem takich opowieści ;)

buterfly

Ja lubię takie opowieści, ale ten film jest źle poprowadzony.
Poza tym, są luki w logice tej opowieści - i nie chodzi mi tu wcale o magię jako taką.
Ostatnie pół godziny filmu całkiem już się kupy nie trzyma.

TheNekokuroi

Co prawda filmu nie widziałem natomiast już po zwiastunie nie ciągnęło mnie nawet żeby nadrobić :)

JadziaSmosarska

A czy wiecie gdzie można to obejrzeć?

ocenił(a) film na 1
gromik13

Na zalukaj

ocenił(a) film na 6
gromik13

Netflix

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones