PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645984}
5,6 4 313
ocen
5,6 10 1 4313
5,8 13
ocen krytyków
Małe stłuczki
powrót do forum filmu Małe stłuczki

Polecam dla niezdecydowanych samobójców, frustratów, popaprańców, socjopatów, zrytych mózgów i niespełnionych życiowo mątew. Wszystko jest lepsze niż kolejna odsłona polskiego snuja. Brud, smród, nędza umysłowa i sztuczne dmuchanie dramatu tam, gdzie jest pustka albo totalna niemoc. Przerażający, miałki, mdły, nijaki obraz. Antyreklama polskiej kinematografii. Jakby oglądać drugi biegun komedii typu "Dżej Dżej" czy "Wkręceni". Tam miało być śmiesznie, tu - głęboko i myśląco. No i jest - poniżej dna. CHAŁA !!!! Moja Ocena To 5\10

sebastiannycz

pisząc to, co napisałeś, chyba zapomniało Ci się, że każdy może wejść na Twój profil i ocenić Twój wątpliwy, jak się okazuję, gust. ja tak zrobiłem. i wiesz co? Twoja zżyma, w połączeniu z wiedzą o Twoim bezguściu bardzo mnie zachęciła do obejrzenia tego filmu. takich ludzi powinno się cytować na plakatach filmowych i innych materiałach promocyjnych :D

ocenił(a) film na 5
XIPE

dziękuje za komentarz

ocenił(a) film na 2
XIPE

Ja też nie podpisałbym się pod ocenami i ogólnym gustem sebastiannycz, co nie zmienia faktu, że jego recenzja jest dla mnie bodajże najbardziej celną i równocześnie zwięzłą oceną Małych Stłuczek, jaką miałem okazję przeczytać w sieci. A pięć gwiazdek to i tak imho o kilka za dużo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones