PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477612}
5,0 109
ocen
5,0 10 1 109

Małgosia contra Małgosia
powrót do forum filmu Małgosia contra Małgosia

,,Małgosia kontra Małgosia" z 2008 r ? Myślałam, że to jakaś pomyłka, że zły rok wpisali. Okazuje się że jednak jest ,,Małgosia" także z 2008r. A nawet o tym filmie nie słyszałam ( aż do teraz). A czemu na Filmwebie nie ma ,,Małgosi" z 1980r? Tego nowego nie widziałam ale nie sądzę żeby pobił tamten stary. Nie te klimaty, nie ci aktorzy (wspaniała Ewa Wencel). Bo stary był rewelacyjny, Strasznie żałuję że nigdzie nie można go znależć, nawet Filmweb o nim zapomniał.

aam38

Też szukam oryginału , wspaniały , nigdzie nic nie mogę znalezć, nawet fragmentu nie ma nawet na youtube.
Mogliby powtórzyć np.na tvp kultura.

aam38

Małgosia z 1980 to spektakl TV. Nie że staję w obronie Filmwebu, bo na stronie FilmPolski.pl jest więcej informacji: http://filmpolski.pl/fp/index.php?film=522497

Lech_2

Dziękuję za informację. Mimo wszystko straszna szkoda, że tego spektaklu nie ma ani na youtube ani nigdzie indziej online.

aam38

Szkoda... Może Ninateka podejmie temat?...

Lech_2

Nie znałam zupełnie tej strony (Ninateka), wielkie dzięki za informację. Będę korzystała :)

aam38

:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones