PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7627}

Małolat

North
5,4 2 060
ocen
5,4 10 1 2060
5,0 3
oceny krytyków
Małolat
powrót do forum filmu Małolat

Ten film to jeden z najgorszych filmów tego okresu. Ja sam nie będę się rozpisywał, podam za to link do recenzji Nostalgia Critic'a:
http://www.youtube.com/watch?v=r0wCkWRnvO8
Po obejrzeniu opinii mistrza na pewno nikt nie wystawi temu filmowi oceny wyższej niż 5

ocenił(a) film na 2
volpi

no ale to powinno byc tak ze kazdy sam ocenia bez pomocy nostalgia critica
chociaz recenzja istotnie zacna
i faktycznie wiecej jak 5 sie nienalezy
ja dam 4
pmyslec ze ta kupe nakrecil facet ktory zrobil misery albo ludzi honoru
i do tego jeszcze z taka obsada
straszna wpadka

ocenił(a) film na 2
El_Magiko

aha, brawa za najgorszy zart wszechczasow, scena w sadzie miazdzy

El_Magiko

Scena w sądzie? Ja pamiętam tylko na wpół martwych rodziców Northa i głupiego sędziego - to akurat było bardzo słabe. Chyba najbardziej w tym filmie podobał mi się Elijah jako mały przestraszony chłopiec podróżujący po świecie. No i ten chłopaczek w okularkach, który chciał wszystkim rządzić - tragedia. Zupełnie nieśmieszne.

chica guapa

A przeczytałeś/aś co on napisał? "aha, brawa za najgorszy zart wszechczasow"

volpi

No właśnie przeczytałam, tylko nie wiem dokładnie o którą część chodzi. Bo tam jednak było kilka "żartów". Ale w takim razie widocznie chodziło o całość;)

chica guapa

on miał chyba na myśli tekst ,,obrona się wstrzymuje''. Zobacz recenzje do której link wstawił volpi to zrozumiesz o co chodzi.

czuczul

Aaa,ok, dzięki :) Swoją drogą dopiero teraz to czytam i nawet już nie pamiętam o co chodziło w tym filmie ;)

ocenił(a) film na 2
chica guapa

ten okularnik to Dick Cheney xd

volpi

"Po obejrzeniu opinii mistrza"
Idź się leczyć człowieku :D
Gościu nie potrafi robić niczego wartościowego w życiu, więc wziął się za coś prostego i przygłupawego jak np. "mądrzenie się nad filmami" i wyraża swój ból dpy nad byle pierdołą (dobrze, że jeszcze nie czepił się, że czapka jest czerwonego koloru itd.), a dla ciebie to.........MISTRZ :D
To chyba jesteś tym samym typem człowieczka dla którego Marcierewicz to mistrz :D
Wielcy mistrzowie od dpowatych spraw i gadania o niczym :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones