PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161903}

Mały Manhattan

Little Manhattan
6,9 7 637
ocen
6,9 10 1 7637
Mały Manhattan
powrót do forum filmu Mały Manhattan

ciekawie pokazana historia uczucia z perspektywy malego chlopca;)doskonaly do obejrzenia cala rodzinka;)) pzdr

ocenił(a) film na 10
frankee

Bardzo mi się podobało jak zostało to ujęto w Jego uczuciach. Normalnie idealnie :).

Karus

bardzo fajny i sympatyczny obejrzalam jakies 20 min i mi sie podoba ;))

Violettelle

Zgadzam się, wspaniały film! I gra tych dzieci, super :)

użytkownik usunięty
frankee

Co to za określenie 'ciepły'? Film może być ciekawy, fajny, interesujący lub zabawny. Ale nie może być 'ciepły'. Sformułuj to lepiej.

ocenił(a) film na 8

Jakoż, że sam lubię często używać słówka 'ciepły' w odniesieniu do filmu, pozwolę sobie napisać co ja rozumiem pod tym określeniem.

Ciepły film, to film oddziałujący na emocje. Swoją tematyką, podejściem do tematu, albo budową postaci sprawia, że film oglądam z uśmiechem, ponieważ czuję że ta historia przepełniona jest uczuciem. Film, który pozytywnie nastraja i sprawia, że chcę się zbliżyć do rodziny. Ciepły po prostu. :)

użytkownik usunięty
Khaosth

Rozumiem twoją wypowiedź. Ja jednak nie używałbym takiego określenia
"temperatury".

ocenił(a) film na 8

... ale ono idealnie pasuje... :)

Temperatury i barwy kolorów - przy omawianiu kolorystyki filmu określenie to będzie jak najbardziej na miejscu. ;)

użytkownik usunięty
Khaosth

Nie trzeba tu używać określeń z FIZYKI.

użytkownik usunięty
frankee

Szczerze przyznam, że film jest zajebisty. Jedyny w swoim rodzaju. Mam dość dość pozostałych, monopolistycznych filmów z gatunku "komedia romantyczna". Nigdy wcześniej nie spotkałem się z podobnym filmem. A podobał mi się tym bardziej, że bohaterami są dzieci, a ja doświadczyłem kiedyś podobnej sytuacji jak we filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones