PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607388}
6,0 150
ocen
6,0 10 1 150
Ma i Beul laek Mi ni deu re seu
powrót do forum filmu Ma-i Beul-laek Mi-ni-deu-re-seu

Opinie

ocenił(a) film na 6

Miałam wysokie oczekiwania co do tego filmu. Najlepsza obsada, obiecująca historia,
czemu więc obejrzenie tego filmu sprawiło mi taki zawód~?

Tytuł zdawał się mieć niewielki związek z fabułą. Stałoby się inaczej, gdyby ostatnia scena
znalazła się na początku.
Za dużo uwagi poświęcono Yoon Eun Hye, dlatego nie poznałam do końca problemów
dręczących pozostałe bohaterki.
Co do gry actorskiej Yoo In Na nie mam żadnych zarzutów, postać Min-hee odegrała
świetnie.
Interesująca również była postać Yang-Mi~ szkoda, że nie miała większego udziału w
fabule.

To niesamowite w jak ogromnym stopniu wynik końcowy zależy od wizji reżysera.
Polecam obejrzeć 'Finding Mr. Destiny', gdzie wizja reżysera mnie nie zawiodła.

Jeżeli macie własne opinie na temat tego filmu, proszę podzielcie się nimi ze mną^^

Fremi

W zasadzie rzeczywiście, skupiono się głównie na jednej postaci, plus małe dosyć myślę znaczące przerywniki z Ye-ji, jednakże sam nie wiem na czym minęła to 1h40min :D Tak samo jak nie mam pojęcia dlaczego obejrzałem film o problemach grupki młodych kobiet (a tak wiem - Han-byeol Park wyglądała ślicznie w schodach3 :P tu już mniej, w dodatku rola jaka jest taka jest..) w każdym razie jest to cokolwiek przeciętny film wyreżyserowany poprawnie jednakże bez fajerwerków pod względem wizualnym i fabularnym, a sam motyw sukienki może i lepiej że nie był wyeksponowany bo bym jako facet nie wytrzymał tego poniekąd i tak trudnego dla mnie filmu :D (ah te kobiety chciało by się rzec)

ocenił(a) film na 9
DrinkOfMyLife

Mnie film się podobał. A rozczarowanie, raczej było gorzką refleksją, gdyż nastawiona byłam na komedie, a obejrzał słodko-gorzką historię przyjaźni, ukazanej w prawdziwy sposób. Momentami widziałam odzwierciedlenie w nim wszelkich relacji pomiędzy mną , a moimi najlepszymi przyjaciółkami.
Niby banalny, a jednak mówiący wiele. Może dość pesymistyczny w swoim wydźwięku, zwłaszcza dla młodych ludzi, ale ostatecznie kończy się optymistycznym akcentem.

ocenił(a) film na 6
madulinah

Film do jakichś 2/3 przypominał mi typowe "życiowe" produkcje tvnowskie - ładnie nakręcony, idealne bohaterki bez problemu kasy... ciężko było to zmęczyć. Końcówka jednak bardzo przyjemnie zaskoczyła, choć może to nie najlepsze słowo - była dość głęboka i w moim odczuciu nadała całemu filmowi zupełnie innego odbioru, przynajmniej ja go teraz inaczej odbieram. Jednocześnie mimo pesymistycznego wydźwięku jest trochę nienachalnych elementów komediowych, postać grana przez In-na Yoo bawiła mnie za każdym razem, szkoda, że tak niewiele jej było w tym filmie - mam nadzieję, że jeszcze gdzieś zagra, to w końcu dopiero początek jej kariery.
Niestety realizacja jest taka, że z jednej strony nie wiemy, po co w ogóle to oglądamy, z drugiej z tych historii możnaby zrobić 3 osobne filmy... ostatecznie daję 6, bo jednak znajduję tu więcej + niż -.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones