PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852035}
5,5 465
ocen
5,5 10 1 465
Ma nyeo 2
powrót do forum filmu Ma-nyeo-2

Pierwsza część była intrygująca i dawała szansę na stworzenie fajnej serii, jednak w części drugiej reżyser nie widział bardzo w którą stronę ma iść, więc stworzył właściwie ten sam film po raz drugi, na dodatek z fatalnymi efektami specjalnymi, słabymi walkami i główną bohaterką, której się zwyczajnie nie kibicuje ani nie tworzy żadnej więzi. Całość wypełniona masą postaci nad którymi scenariusz zupełnie nie panuje, co wprowadza wielki chaos. Tam, gdzie powinien być dreszczyk emocji, mamy pojedynki jakby z taniego fan filmu "Dragon Ball", słabo sfilmowane i jeszcze gorzej zmontowane. Duży zawód.

ocenił(a) film na 5
Bialy_Pielgrzym

gdzie go widziałeś?

skotar93

Jest na stronach dramacool albo kissasians z angielskimi napisami, choć są dość przeciętnie przetłumaczone.

ocenił(a) film na 5
Bialy_Pielgrzym

a ok, myślałem że jest dostępny w polskiej wersji, ale chyba się nie zanosi :(

skotar93

jest grupa na fb nazwa to Drama World Co zajmuja się tłumaczeniami tego filmu

ocenił(a) film na 5
Fajfer_PJ

i jak im idzie?

ocenił(a) film na 6
skotar93

właśnie bo 1 częśc była zajebista , czekam na napisy pl

skotar93

Już przetłumaczyli...

skotar93

Możesz teraz znaleźć ten film z napisami na filmami cc

ocenił(a) film na 7
skotar93

jest na e kino w wersji pl:)

Bialy_Pielgrzym

Jeśli angielskie napisy były słabo przetłumaczone to twój wniosek może być błędny.
Patrząc na końcówkę tej części w której bohaterka z tej części spotyka się z bohaterką z poprzedniej części można zakładać, że od początku reżyser miał pomysł, by była to trylogia...

Bialy_Pielgrzym

Właśnie jestem po seansie i mam dokładnie takie samo odczucie. Główna bohaterka była tak bezpłuciowa że ciężko było wykrzesać z siebie jakieś uczucia. Jestem fanką kina azjatyckiego i pierwszą część po prostu uwielbiam. Nie mogłam się doczekać kontynuacji i już sam fakt tego że to nie była bezpośrednia kontynułacja losów bohaterki dla mnei był pierwszym minusem, a później było coraz gorzej.

ocenił(a) film na 5
Bialy_Pielgrzym

Ci Azjaci powinni mieć kolorowe znaczniki nad głową (jak w grze rpg), bo ciężko przez to się połapać kto jest kim przez identyczne twarze xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones