PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7480}

Mac

6,4 74
oceny
6,4 10 1 74
Mac
powrót do forum filmu Mac

Co zrobił Polowski?

ocenił(a) film na 8

Co zrobił Polowski, że Mac nie mógł sprzedać domów? Zrozumiałe tylko, że dał mu klucze od domów i Polowski miał je pokazywać zainteresowanym.

ocenił(a) film na 8
Selecta

Nie zrozumiałem też dlaczego ostatecznie stan wycofał się z transakcji kupna ziemi i dlaczego kupili akurat taką na odludziu.

Selecta

ludzie nie chcieli mieszkać na tym osiedlu ze względu na smród bydła i dom wariatów nieopodal, a polowski podbijał cenę na aukcji żeby zrobić macowi na złość i go pogrążyć w zawyżonych kosztach

ocenił(a) film na 8
IroKKez

Już słabo teraz pamiętam ten film ale to że smród to tak czy siak by poczuli ale Polowski coś musiał zrobić (chyba, że on im powiedział o tym domu wariatów i bydle), bo Mac był strasznie zły na niego, jakby to jednak coś z inicjatywy Polowskiego zadecydowało, że ludzie nie chcieli domów.
A to, że podbijał to widziałem. No ale wygrał tą aukcję, więc co się stało, że ostatecznie się z tamtej transakcji udało wycofać?
Bo z tego co zrozumiałem to tamtą tak przelicytował, że nawet nie miał tyle kasy i byłby automatycznym bankrutem. Tamta transakcja w wyniku czegoś została anulowana i ostatecznie kupił na odludziu. Ale dlaczego na takim odludziu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones