PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596212}
3 136
chce zobaczyć
Machete Kills in Space
powrót do forum filmu Machete Kills in Space

Obowiązkowo Nicolas Cage, Salma Hayek, Carla Gugino, Bruce Willis, Kurt Russell i Woody
Harrelson.

Ponadto Johnny Depp, Penelope Cruz, Jennifer Lopez i Quentin Tarantino.

Lukas20

Ciekawe ile by to kosztowało, hehe ;]

Lukas20

Ten film jest raczej czymś w stylu: Jest jakaś problematyka, przychodzi Trejo z maczetami i rozwala wszystko dokoła. Wielkie bicepsy, kobiety, latające łby... Nie widziałbym w takim filmie np. Johnny'ego Deppa albo Quentina...

Malstrom

"Nie widziałbym w takim filmie np. Johnny'ego Deppa albo Quentina..."-może Deppa nie ale Quentina :-/ albo oglądałeś mało filmów tego Pana albo nie wiesz że są to koledzy więc jakby trzeba było w tym zagrać to Quentin pewnie tak dla jaj by zagrał w tym filmie w końcu panowie dobrze się znają.

Lukas20

Ja bym chętnie jeszcze raz zobaczył Scarlett Johanson w stroju zakonnicy, albo jeszcze lepiej bez stroju ;)

doliwaq

Tylko,że to była Lidsay Lohan...

Nesca18

A tak, racja. Pomyliły mi się aktorki. Niemniej sens pozostaje ten sam.

doliwaq

Spoko :)
Ja po prostu chętniej bym zobaczyła Scarlett niż Lindsay bez stroju :D

Lukas20

Myślę że 90% tych aktorów skołowałby Rodriguez bez problemu ;-)!Problem mógłby być z Deppem bo on był chciał dużo szmalcu a szmalcyk jest ważny w takich filmach więc jakby wydali dużo na Johnna to by nie było jak ogarnąć efektów specjalnych ;D.

Lukas20

Ja chciałbym zobaczyć jak maczeta rozwali największych twardzieli:Chucka Norissa,Sylvestra Stallona,Arnolda Schwanzegenera,Jean Claude Van Damma,Vina Diesela,Jasona Stathama,Wesleyego Snipsa.Ale najbardziej chciałbym zobaczyć jak rozwala Justina Biebera :)

lewbert1306

Niby robot tam ma być xd

Radek2199_filmweb

No tak ale nie wiadomo czy to prawdziwy zwiastun

lewbert1306

no jo ale fajnie byłoby jak byłby Schwanzegener JCVD albo inni nie którzy przeciwko Maczecie a inni razem z nim

Radek2199_filmweb

Albo taki crossover Maczety i szybkich i wściekłych

lewbert1306

...albo "Maczeta vs. Niezniszczalni" :)

Kubolski

Fajnie by było gdyby wymyślił rolę dla Joe Pesciego takiego podk***ionego jakiego grał w Chłopcach z Ferajny i nerwowego. Na przykład dowódca załogi.
Rola dla The Rocka i Seana Pena oraz Al Pacino.

memphis007

Że na przykład The Rock jest żołnierzem jakimś albo członkiem załogi a Al Pacino, Joe Pesci i Sean Penn takimi oficerami, kapitanami.

memphis007

Pewnie to będzie taki sam syf jak 2 ale ja bym chciał, by głównym przeciwnikiem Maczety był Stallone, a współpracowałby z JCVD :D

Lukas20

Do tego jeszcze Bill Cosby i ten koleś, co grał Hitlera.

Lukas20

jeszcze justin biber jako robot i leonardo DiCaprio jako maczetowa wersja Dartha Vadera XDDD

https://www.youtube.com/watch?v=tqXeNC0CIMA


Wiem że na mnie polecą hejty,że zwiastun po włosku,ale była tylko wersja ruska i włoska do wyboru,a angielski oryginał usnęli.

Ale myślę,że z obrazu wszyscy zrozumieją ocb

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones