PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596212}
3 136
chce zobaczyć
Machete Kills in Space
powrót do forum filmu Machete Kills in Space

Film w którym jest prawie sam absurd i dla tych co będą lamentować w moim poście że to będzie
żal bo w kosmosie to właśnie o to chodzi Rodriguezowi żeby film był głupszy od tych parodii i to mi
się podoba 0% Powagi 100% Ostrej komedio-akcji to jest moje zdanie

Radek2199_filmweb

Właśnie taki zamysł miał Rodriguez - to ma być odmóżdżające kino klasy B - hołd dla syfu na którym się wychowaliśmy :D

AodSto

a mi się wydaje, że to był tylko żart

Toshiroyuki

Rodriguez pierwszą częścią "Maczety" robił sobie jaja z grindhouse-owych produkcji i wyszło mu to znakomicie, bo przemycił pod tą etykietka również niezły scenariusz i postacie, które się pamięta do teraz.

Druga "Maczeta" to już był niezamierzony pastisz pastiszu, czyli film klacy C, ale nie o to chyba chodziło twórcom - po prostu, przyznajmy, "Maczeta zabija" to film taki sobie, raczej nędzny.

Jeśli trzecia część ma być "filmem głupszym od tych parodii", to ja dziękuję, bo nie to było zamiarem Rodrigueza, który, jak mi się wydaje, drugą i trzecią część nakręcił z jednej strony z uwielbienia dla takiego kina, a z drugiej - dla kasy.

Druga "Maczeta" była tym, co "Od zmierzchu do świtu 2" w porwónaniu z pierwowzorem. Jaka może być trójka? Jak "Od zmierzchu do świtu 3"? To ja dziękuję (;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones