PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746776}

Machina wojenna

War Machine
5,7 13 911
ocen
5,7 10 1 13911
4,5 8
ocen krytyków
Machina wojenna
powrót do forum filmu Machina wojenna

Wydaje mi się że w tym przypadku nie, satyra owszem, wszystko w tym konflikcie jest tak pokręcone i nie logiczne że możemy tylko za śmiać się pod nosem oglądając film na Netfliksie z generała którego ego sięga najwyższego szczytu Himalajów. Ogólnie jeśli ktoś oczekuje fajerwerków w stylu wielu filmów wojennych niech odpuści sobie oglądanie, tutaj mamy trochę inne spojrzenie na konflikt w Afganistanie. Dla mnie film spełnił swoje zadanie, może pisze głupoty bo jestem świeżo po obejrzeniu, ale musi być coś w tym skoro naszła mnie jakaś tam refleksja na temat tego zas$#@&go konfliktu.

ocenił(a) film na 7
Kowal08_filmweb



film dla wąskiego kręgu odbiorców, dla mnie interesujący, ale ja jestem po politologii.Humor specyficzny i niejednoznaczny.

użytkownik usunięty
Kowal08_filmweb

pisałam kiedyś pracę licencjacką o działalności wojsk ISAF w Afganistanie, dla mnie film jest dobry. Dla osób, które nie mają zbytnio wiedzy w tym temacie rzuca nieco światła na to jak to wszystko tam wygląda i dlaczego ta wojna jest nie do wygrania. Według mnie ludzie po zwiastunie chyba za bardzo nastawili się na lekka i łatwą w odbiorze komedie stąd takie niskie oceny

Kowal08_filmweb

Nie jest to satyra ani czarna komedia, polecam obejrzeć parę dobrych filmów tego typu i wtedy się wypowiedzieć. Film o niczym.

ocenił(a) film na 8
znafcapolawalki

Tego typu? No nie wiem o jaki typ Ci chodzi, ale może i masz trochę racji mówiąc że nie za bardzo Cię to bawi, bo jak by się tak zastanowić takie "Ucho Prezesa" na pewno mało kogo by bawiło po za granicami naszego kraju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones