PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420755}

Maczeta

Machete
6,4 105 194
oceny
6,4 10 1 105194
5,6 27
ocen krytyków
Maczeta
powrót do forum filmu Maczeta

10/10

ocenił(a) film na 10

nigdy wcześniej i nie sądze by pożniej powstał taki film. ostra jazda bez trzymanki przez ponad 1,5 h
więc jeśli tego szukacie to na pewno film dla Waasss. Groteska, czarny humor, hektolitry krwi, flaki
walajace się po ziemi, a przy tym piękne, uwodzicielskie kobiety i masa innych wybitnych aktorów
robiąca z siebie pajaców z powagą !! To jest włąsnie MACZETA !!!!!Rodriguez znowu poszalał.
Więcej takich filmów !!!!!!

ocenił(a) film na 6
limpfan

Naucz się pisać po polsku, gimbusie.

Abstrahując nawet od tego, że "Machete" to całkiem niezły film, Twoja średnia ocen oscyluje dokoła 9, prawda? -.-

I z tymi "wybitnymi aktorami" to serio do*ebałeś jak żyd napletkiem o kant kuli.

ocenił(a) film na 10
seprioth

Haha dobre zapiszę sobię tą ripostę w moim notesie " jak cisnąć ludziom na necie żebym wyszedł na idiotę". a co do ocen to po prostu mam dar wybierania filmów takich które mi odpowiadają ale nie każdy potrafi sobie to wyobrazić.

ocenił(a) film na 6
limpfan

Czyli badziewnych. Gratuluję. ;)

ocenił(a) film na 10
seprioth

niektóre z nich są niedoceniane niestety. ale każdy szuka czego innego w filmach i inaczej je odbiera. nic na to nie poradzisz a ja akurat oscyluje wokół tych " badziewnych " , gratulacje są tu zbędne :)

ocenił(a) film na 7
limpfan

Polecam Natural Born Killers oraz Shoot'em Up - godne konkurencyjne względem :)

ocenił(a) film na 8
limpfan

Więcej , ale tym poziomie, które umiejętnie łączą komedię , parodię i akcję. Niestety wiele filmów próbuje udawać dobre kino sensacyjne siląc się na realizm, a przecież w tej klasie filmów wystarczą spluwy, wybuchy, no i fajne lasencje + gołe cycki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones