PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420755}

Maczeta

Machete
6,4 105 204
oceny
6,4 10 1 105204
5,6 27
ocen krytyków
Maczeta
powrót do forum filmu Maczeta

Nie rozumiem jak taki film może mieć tak wysoką średnią, to tylko świadczy o naszej rodzimej widowni i ich niedużymi potrzebami i niskim poziomie inteligencji. Wystarczy kupa krwi, rozpierducha, kicz, znowu krew no i rozpierducha pełną gębą, gratulacje.
Jak na film Rodrigueza to gówno w porównaniu do Desperado i Desperado 2. Film zrobiony wyłącznie dla pieniędzy. Polecam tylko fanom tego typu filmów, reszcie nie.
Ale zawsze mogło być gorzej, więc za to i za Stevena Seagala daje 4/10.

ocenił(a) film na 7
anonim7

czyja wiem np. może jest kiczowaty taki miał być z założenia jednak porusza smutną tematykę imigracji w usa, więc nie jest do końca bezmózgą jatką

niszcza

Po 40 minutach oglądania wyłączyłem. Nie da się tego oglądać.

ocenił(a) film na 3
anonim7

Mimo , że miało to być w takiej konwencji nie daję rady tego obejrzeć do końca.

accadacca

Polecam wam wszystkim zapytać mamy co to znaczy pastisz. Wasze komentarze ociekające ignorancją to kompromitacja

ocenił(a) film na 3
oskiowca

Wow , pastisz ? No to na bank musi mi się podobać!

accadacca

szkoda że dalej nie rozumiesz... Widzę że oceniłeś "Evan Almighty" na 1, pewnie dla tego że był nierealistyczny i za mało poważny bo przecież to że film jest komedią nie ma dla ciebie znaczenia

ocenił(a) film na 3
oskiowca

Polecam ci zapytać mamę co to znaczy pastisz, powie ci zapewne że to twoje drugie imię. @:-)

gandalfszalony

genialna riposta, mieć na drugie imię "utwór naśladujący istotne cechy jakiegoś dzieła lub stylu" to najgorsze poniżenie jakie jestem w stanie sobie wyobraźić

ocenił(a) film na 3
anonim7

Nic dodać nic ująć!
A jednak dodam.
W zasadzie większość twórczości Rodrigeza to dno! Łącznie z Planet Terror - chociaż na fleku to daje się obejrzeć, coś w stylu horrorów z lat 70/80 klasy B. Taki styl.
A Desperada to chyba raczej reżyserował Tarantino ale to też słabizna chociaż lepsza niż to.

ocenił(a) film na 3
gandalfszalony

A jeszcze zapomniałem...
Za Seagala to raczej należy odejmować punkty każdemu filmowi niż dodawać! @:-)

gandalfszalony

Desperado zarówno 1 i 2 część reżyserował Rodriguez, i to są dobre filmy, nie to co Maczeta, a do Seagala mam sentyment bo jest ikoną kina akcji z lat 90-tych, jest mistrzem sztuk walk i ma fajny styl, i widziałem go na planie Out of Reach i dostałem autograf :)

ocenił(a) film na 8
anonim7

A wspomniana wyżej konwencja Rodrigueza nic Ci nie mówi? Jak w takim razie oceniasz jego Grindhouse, od którego film się przeciez wywodzi. Co do 'Desperado' - to jest właściwie remake 'El Mariachi', więc w żaden sposób nie odzwierciedla specyficznego stylu Rodrigueza (jak 'Mali Agenci' - straszny potworek). I nie narzekaj proszę na rodzimą widownię - film ma na IMDb nawet lepszą ocenę, przykro mi, że cały świat (portal amerykański, a przez to globalny) swoimi niewygórowanymi potrzebami i niską inteligencją obraża Twój gust. [with offence]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones