PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420755}

Maczeta

Machete
6,4 105 205
ocen
6,4 10 1 105205
5,6 28
ocen krytyków
Maczeta
powrót do forum filmu Maczeta

Oj ludzie, czytanie nie boli. Ten film nie powstanie, tego filmu nie ma. Fikcja!

ocenił(a) film na 6
BUNCH

Ten film POWSTANIE. Fałszywy trailer tak bardzo przypadł do gustu publiczności, że Rodriguez pokusił się o pełną ekranizację.

ocenił(a) film na 7
Rinoa_Sin

dokladnie, na poczatku zwiastun mial tylko dodawac klimatu, ale tak sie spodobal ze postanowili zrobic ten film

Rinoa_Sin

http://en.wikipedia.org/wiki/Grindhouse_(film)#Machete
pod tym linkiem znajdziecie więcej informacji :)

Rinoa_Sin

Powstanie.
Cyt.:
Machete razy trzy

Mamy dobrą wiadomość dla fanów kina akcji klasy B. Niedawno pojawiły się pogłoski mówiące o planach realizacji trylogii filmu "Machete" z udziałem Danny'ego Trejo. Według portalu Tout Le Cine bracia Weinsteins nalegają na to, aby Robert Rodriguez szybko zajął się reżyserią całej trylogii filmu. Według pierwszych informacji obraz trafiłby bezpośrednio na DVD i w ograniczonej wersji do niektórych kin. Niestety nie wiadomo czy jest to oficjalna informacja czy tylko plotki podsycające promocję sprzedaży wydania Blu-Ray "GrindHouse".

Przypomnijmy, iż "Machete" początkowo powstało jako trailer w przerwie projektu Rodrigueza i Tarantino pod nazwą "GrindHouse". Szybko jednak okazało się, iż dla wielu fanów tej produkcji zapowiedź o agencie federalnym szukającym zemsty na organizacji przestępczej stała się kultowa. Coraz częściej pojawiały się głosy sympatyków tego krwawego filmu z apelami o szybką realizację filmu.

Czy produkcja powtórzy sukces "GrindHouse"? Zobaczymy.
http://hatak.pl/news/4777/Macheterazytrzy/

BUNCH

to niech rusza dupę bo film sie niezły zapowiada ;)

ocenił(a) film na 7
kubelek0908

zdaje się, że publika jest tak podekscytowana, że nawet jakby film trwał 23 minuty, to i tak wszyscy wyjdą z wypiekami na twarzy, a krytyka krótko i zwięźle uzna film za arcydzieło :)

baraja_2

Że co? "Zapowiada się niezły film"? Mi on po tej jednej minucie wygląda na jakiś niskobudżetowiec klasy B.

ocenił(a) film na 7
BUNCH

Właśnie tak ma wyglądać ;)

użytkownik usunięty
BUNCH

Przecie ten film ma byc filmem klasy B o_O.
A co jest złego w niskobudżetówkach klasy B? Chyba tylko to że są niskobódżetówkami klasy B.Przecie Brejvhart nie zrobią z tego trailera...

BUNCH

takie są najlepsze P:P:P

ocenił(a) film na 7
BUNCH

Daliśmy się nabrać. Film MACHETE o którym tu mowa został usunięty z IMDB. Teraz pora na Filmweb żebyśmy się nie ośmieszali. Zgłosiłem to już w NOWYM BLOGU dla adminów i moderatorów. Mam nadzieję, że ten film wkrótce zniknie z bazy. Co innego, że fajnie by było gdyby został nakręcony przez Rdrigueza.

cold_dog

I jeszcze ta data, że w 2008 nakręcą. W dwia miesiace? Chociaż na produkcję video to może i normalne. Aczkolwiek <-

BUNCH

Eastwood zrobiłby w miesiąc.

ocenił(a) film na 3
Morgan_Mortimer_Graff

a Allen w 2 tygodnia, a jakby się sprężył to może i szybciej

zulombo

Ale i tak najszybciej zrobiłby Chuck Norris.

użytkownik usunięty
moniaL

Najszybciej zrobił by Maczete,gdyby w ogóle zrobił .Cos tego filmu nie widac :<.

ocenił(a) film na 7

Przecież tego filmu nie ma! Tylko nikt z werów nie ma jaj by usunąć ten bubel z bazy. Sprawdźcie sobie na imdb.com

użytkownik usunięty
cold_dog

Ja tam licze że jednak będzie ...

ocenił(a) film na 7
BUNCH

ha-ha czytanie nie boli - czyli bunch dał sie sfrajerować
--nie moge sie doczekac filmu, na pewno nie bedzie to niskobudżetówka
klasy b o panie wybitny znawco kina.
pozdro

fruitcakeman

Ostatni news świadczy o tym, że film powstanie, scenariusz jest podobno już gotowy.

BUNCH

No widzisz synek jaki ty głupi jesteś?
Tak pyszczyłeś na początek.
Film się robi a z twych ust ani "przepraszam", ani chociaż "wybacz bo zgrzeszyłem".
<jebut>
to odgłos pieszczotliwego kuksańca na koniec.

bigAl

Bunch raz mowi tak i sie smieje z tego jak ktos mowi inaczej, pozniej sam mowi inaczej, ale sie tym nie przejmuje bo to pajac.

piotrex13

Popierwsze to nie brawo Tarantiono bo to rodrigez( ale wiadomo prawie jedna krew)
Ale ludzie ja tez ludbie explotation i tez bym chcial ale faktycznie niema na imdb.com :9 smutek troche bo przez to ze ktos pierwszy napisal ze bedzie tak jak zobaczylem to chyba kazdy wiedzial ze to fake. Usuncie to faktycznie z bazy bo komus jeszcze przykrosc zrobicie i bedzie czekal

piotrex13

A racji troche z bunch'em mas wejdz na tego pana strone i poszperaj troche to zrozumiesz ;]

orsonsweter

Male wiesci dotyczące machete :

looks like he’s back with a vengeance. Danny Trejo as Machete, the title character of the opening faux trailer from Grindhouse, will return to the big screen (or the small one if it goes straight to DVD). Variety learned that Robert Rodriguez, who seems to be attached to a dozen projects right now, including his own project Nerverackers, a Predator remake, Sin City 2 (which seems to be without a studio backer right now) and all the crazy childrens movies you can possibly imagine. Overnight Productions’ Rick Schwartz based in Austin, Texas and Aaron Kaufman are slated to produce this feature to be directed by Ethan Maniquis and Robert Rodriguez. Ethan is Rodriguez’ editor, so this sounds like a collaboration true to Robert’s money-saving directing style.

http://www.tarantino.info/2009/04/24/they-called-him-machete/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones