PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420755}

Maczeta

Machete
6,4 105 210
ocen
6,4 10 1 105210
5,6 28
ocen krytyków
Maczeta
powrót do forum filmu Maczeta
prof_mateusz27

dobra, już nie trzeba

prof_mateusz27

A znalazłeś gdzieś stronę z tym? bo ja szukam i nic nie mam;/ możesz podać?

Gandafl

masz : http://en.wikipedia.org/wiki/Machete_%28film%29 ale przyznasz dobry film zrobili za tę pieniądze

prof_mateusz27

Zgadzam się, podobał mi się dosyć ten film ale są lepsze :))

Gandafl

no są leprze zgadzam się

ocenił(a) film na 7
prof_mateusz27

że niby za 10,5 mln dobrali taką obsadę, nie chce mi się wierzyć...

diabol44

ale to prawda

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Z niektórymi reżyserami nie pracuje się dla kasy.

użytkownik usunięty

Z niektórymi podobno dla lansu.

użytkownik usunięty

Albo dla przyjemności :) Nie wydaje mi się że tej klasy aktorzy zagrali w tym filmie dla lansu.

użytkownik usunięty

De Niro oczywiście nie, ale już np. Seagal według mnie jak najbardziej- choćby dla samego "odszufladkowania" się. Tak czy owak występ u Rodrigueza lub Tarantino to jakaś odskocznia od "normalnych" produkcji.

ocenił(a) film na 8

Po 1 Rodiguezowi daleko do reżysrerów, do których aktorzy wala drzwiami i oknami. Po drugie rola Seagala była tu sttrzałem w 10 - caly film jest zrobiony dla jaj, a obsadzenie aktora klasy B jest wisienką na torcie. Podobnie De Niro grajac w takim filmie, pokazuje ze z dystansem traktuje swoje aktorstwo.

użytkownik usunięty
vorthess

Obsada "Sin City" akurat jest kosmiczna, ale film również lepszy.

ocenił(a) film na 8

Owszem, ale wydaje mi się, że tu jest coś więcej niż nazwisko Rodigueza, ktory ma na koncie tyle samo filmów dobrych, co i gniotów.
Anyway, zobaczcie jacy aktorzy potrafią zagrać u Uwe Bolla...

ocenił(a) film na 7
vorthess

vorthess - 100% zgodności z twoją wypowiedzią ! Dla mnie de Niro to najlepszy aktor na świecie! Trzeba mieć frajdę ze swojej roboty - film jest dla JAJ zrobiony - ale widać niektórzy odbiorcy biorą go za bardzo do siebie - JA setnie się ubawiłem podczas seansu - i to się liczy :)

użytkownik usunięty
diabol44

Z niektórymi reżyserami nie pracuje się dla kasy.

użytkownik usunięty
diabol44

A ten napis "An overnight production" w czołówce to miał niby zasugerować, że film w jedną noc nakręcili? :)

użytkownik usunięty

Rick Schwartz jako niezależny producent & finansista w 2008 ogłosił uruchomienie swojej nowej firmy Overnight production.
Schwartz sfinansowane i wyprodukował "Machete" Prawa do amerykańskie dystrybucji zostały nabyte przez Fox Entertainment w styczniu 2010 roku za $ 9m. Film zarobił ponad 40 milionów dolarów brutto na całym świecie,wraz z $ 14milionami ze sprzedaży dvd. Rodriguez i Schwartz ogłosił niedawno plany dotyczące kontynuacji.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
prof_mateusz27

budżet 10,5$
a zarobił 44 093 316$
tak podaje przynajmniej boxofficemojo

Seba24

i wikipedia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones