PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420755}

Maczeta

Machete
6,4 105 210
ocen
6,4 10 1 105210
5,6 28
ocen krytyków
Maczeta
powrót do forum filmu Maczeta

Najlepsze sceny!

ocenił(a) film na 8

Scena w której podskakujący samochód miażdży jednego gościa - mistrzostwo!! W moich
najgłupszych snach nie ma takich chorych akcji!:D

ocenił(a) film na 7
jezior90

a mnie dziwi dlaczego De Niro kicał z krzesełka skoro nie mial skrępowanych nóg ;d

ocenił(a) film na 7
loozack

a scena strzelającego lecącego w powietrzu harleya? woow XD
początek był niezły, ale potem tak kręciło się trochę dziwnie.
Film dobry, ale Segal jakoś nie pasował do "złej" postaci :/

ocenił(a) film na 7
settokaiba

czy ja wiem, on w kazdej wyglada roli tak samo wiec nie ma co sie rozczylac ;D a ktos wie po co ta laska jajko pod łozko kładła?

ocenił(a) film na 7
loozack

żeby usmażyć :P bo tam skwar taki.
aaa i jeszcze dobre było jak koleś jej w oko strzelił a ta przeżyła xD

ocenił(a) film na 9
settokaiba

i dalej swietna scena jak koles sie jej pyta jak z okiem a ona celujac nieokiem i rozwala wszystkich

ocenił(a) film na 8
durrr

film kozacki jest, taki bez cukrowania bez politycznej poprawności i wogóle taki typowy Tarantino , mi się podobał cały filmik ale 2 scenki dobrze zapamiętałem jak Don na granicy rozwala meksyków i na końcu strzela ciężarnej w brzuch masakra normalnie , a i druga jak maczeta zabawia się w basenie z dupami tego Booth'a , hehe dobry numer :D , z niecierpliwością czekam na kolejne jego filmy bo w porównaniu do typowej amerykańskiej papki gdzie nawet murzyna już nie wolno obrazić itp to tutaj gość robi i pokazuje to co 2/3 robi na codzień .

ocenił(a) film na 8
jezior90

Zjazd na jelicie!

ocenił(a) film na 6
zlabeata

Zjazd na jelicie wygrywa i u mnie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones