PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420755}

Maczeta

Machete
6,4 105 204
oceny
6,4 10 1 105204
5,6 27
ocen krytyków
Maczeta
powrót do forum filmu Maczeta

Syf!

ocenił(a) film na 4

Film był świetny, ale końcówka to jest nokaut. Sprowadziła ten film do marności znanej z dwóch grindhouseów. ...a miało być 8

ocenił(a) film na 9
ligoo

A czego się spodziewałeś po kinie Rodriguez`a? Oglądałeś reklamę maczety przed filmem planet terror? Od razu było widać, że będzie to pokręcone kino jak inne jego filmy. Mnie obydwa grindhouse się podobały akurat. Co konkretnie Ci się nie podobało w końcówce? Ten atak dwóch stron? Czy te podskakujące samochody? Czy ostatnie chwile Seagal`a?

pg1983

Mi z końcówki nie podobała się tylko mało wyrazista scena śmierci Vona i równie mało wyrazista scena śmierci senatora. Reszta super.

ocenił(a) film na 7
Trojden

Śmierć senatora nie była wyrazista? Podsumowałabym ją powiedzeniem "mieczem wojujesz od miecza giniesz". Cciał ogrodzeń pod napięciem wzdłuż granicy - no to je poczuł, wzięto go za nielegalnego no i ten cytat "witamy w Ameryce".

ocenił(a) film na 4
pg1983

Widziałem trailer maczety przed planet terror i był świetny jak 95% tego filmu. W zasadzie wszystko od ataku na obóz to lipa i gridhouse. Podskakujące samochody jeszcze by uszły, ale parodia ataku już nie. Śmierć Segala też głupkowata. Rodriguez potrafi kręcić dobre filmy, ale chyba ten pan od killa billa ma czasami za duży wpływ na niego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones