PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420755}

Maczeta

Machete
6,4 105 207
ocen
6,4 10 1 105207
5,6 28
ocen krytyków
Maczeta
powrót do forum filmu Maczeta

To tylko zwiastun!

ocenił(a) film na 6

Tarantino i Rodriguez lubią sobie robić z widzów jaja, to normalne. Dlatego przed filmami z serii Grindhouse były zamieszczone zwiastuny filmów, które nie istnieją i zapewne nigdy istnieć nie będą. To tylko taki żart, fajny skądinąd :-) Nie oczekujcie Filmu MACHETE, bo go nigdy i tak nie zobaczycie!

ocenił(a) film na 8
the_orion

Też mam takie odczucia, tylko że ktoś rozpuścił plotę albo nawet sam Robert powiedział że chciał by nakręcić pełną wersję tego filmu i podchwycili... Sam zwiastun oczywiście nic nie potwierdza, bo był robiony dla zabawy. mam jednak nadzieję że w tej plotce jest ziarno prawdy chociaż szanse nie są wielkie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
quentintarantinofan

Pojawiły się nowe informacje na temat projektu Roberta Rodrigueza poświęconego postaci Machete, zabójcy będącego bohaterem fałszywego zwiastuna dołączonego do "Grindhouse".

W jednym z ostatnio przeprowadzonych wywiadów Robert Rodriguez przyznał, że być może "Machete" trafi bezpośrednio na DVD, a nie jak wcześniej planowano, do dystrybucji kinowej. Wiąże się to z nawałem pracy i wieloma zobowiązaniami reżysera.

Oprócz "Machete" Rodriguez ma dość złożone plany - rozpoczął już pierwsze prace przygotowawcze przy dwóch sequelach "Sin City", a tuż za rogiem czeka na realizację kolejny jego projekt, familijny obraz "Shorts". Wciąż nie ma także konkretnych decyzji odnośnie tego, czy Rodriguez wyreżyseruje nową wersję "Barbarelli", w której miałaby zagrać jego narzeczona Rose McGowan.

Wszystko to sprawia, że "Machete", który miał ukazać się już w tym roku, zostanie odłożony na później i/lub wydany bezpośrednio na DVD. Danny Trejo, przyszły odtwórca tytułowej roli zdradził przy okazji, że szefowie Dimension Films widzieliby "Machete" jako trylogię.


Frajerzy z was i tyle. Czytać się nie umie, to karzecie banować czyjeś posty? Żenada...

ocenił(a) film na 8
quentintarantinofan

No szkoda, że wywalono powyższego posta bo nie zdążyłem przeczytać.
A skąd to info? Ja znalazłem tylko informacje na Wiki (jeżeli dobrze pamiętam) że w jednym z wywiadów oświadczył że ma w planach ten film. Ale równie dobrze sam wywiad mógł sie nigdy nie pojawić.

ocenił(a) film na 6
quentintarantinofan

Dlaczego mnie obrażasz i wyzywasz od frajerów i debili, jak w poprzedniej wypowiedzi? Zapewniam cię, że umiem czytać, a nawet jak zauważyłeś pisać. A tą informację, która cię tak zbulwersowała przeczytałem na Filmwebie.

To że się z kimś nie zgadzasz nie oznacza, że możesz go obrażać. Wystarczy napisać informację i już. Nawet bym się ucieszył, że powstanie film, ale jak to zostało mi przekazane w takim stylu to mam to szczerze gdzieś...
Nie pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
quentintarantinofan

A i ortografii się naucz. Pisze się "każecie", a nie "karzecie", chyba że chcesz ukarać kogoś. Odsyłam do słownika ortograficznego.

the_orion

A co to za bzdury w obsodzie? Moż enie bzdury, ale typu: "Ojciec Benica Del Toro".

użytkownik usunięty
the_orion

Ludzie na co tyle nerwów:) Film powstanie i chwała Rodrigezowi:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones