PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1496}
7,2 57 128
ocen
7,2 10 1 57128
7,2 18
ocen krytyków
Mad Max 2 Wojownik szos
powrót do forum filmu Mad Max 2 - Wojownik szos

Generalnie jest jak dla mnie na tym samym poziomie co jedynka.Pełen czarnego humoru,brutalny choć ta brutalność momentami wydaje mi się wręcz zabawna.Na pewno ten film jest na swój sposób oryginalny,ma swój charakterystyczny styl.Niepodoba mi się tylko ten bezsensowny prolog na początku i te zakonczenie narratora.Pokazana jakaś wojna,zdjęcia z 2 wojny światowej,czołgi T - 34 na ekranie.To ma być odnosnik do wojny nuklearnej?Rozumiem że tworców niskobudżetowej produkcji za 4 melony nie stać było na efekty ale ten prolog jest głupio zrobiony i wogóle niepotrzebny dlatego dałem tylko osiem gwiazdek a tak by było dziewięć.

ocenił(a) film na 9
wreathchlors

A grałeś w Fallouta. Nie wiem po co to porównanie ale tam intro było sklecone w podobny sposób. Wiadomo że mogli zrobić jakieś sceny z żołnierzami odzianymi w najnowsze mundury z kałachami albo emkami w dłoniach. Zamiast starego T-34 dać nowszego ruska albo Pattona, tylko po co? Mi to nie zaszkodziło. Film świetny.

pionas666

Właśnie po to abym zobaczył syndrom 3 wojny światowej a nie takie coś co zobaczyłem.

ocenił(a) film na 10
wreathchlors

"na tym samym poziomie co jedynka" - bredzisz człowieku!
Jedynka jest baaardzo kiepska, a dwójka bezapelacyjnie kurwa GENIALNA!!! (oczywiście jako film w swoim gatunku)
Chcesz syndrom 3 wojny, to se terminatora 1 odpal, gamoniu :)

użytkownik usunięty
Covenant

Lepiej bym tego nie ujął! The Road Warrior to bezapelacyjnie najlepsza część trylogii

Typowy gamon oprócz jakiegokolwiek argumentu potrafi tylko kogoś brzydko nazwać lub napisać niecenzuralne słowo i dlatego napisałeś to dokładnie o sobie mlotku heh

ocenił(a) film na 10
wreathchlors

To dlaczego ty ukrywasz swoje ulubione filmy przed resztą użytkowników, czego się wstydzisz niedorozwoju??? Twojego chujowego gustu?

Covenant

Aby taki melepeta jak ty mi tu nie bluzgał

ocenił(a) film na 8

Zgadza się najlepsze część trylogi - oglądałem ten film kilkadziesiąt razy i za każdym razem czuje że nie ma wnim nadmiarowości tylko esencja życia

Covenant

Bezapelacyjnie to samo mogę powiedzieć o Twojej matce.

ocenił(a) film na 10
DarVV

Bezsensu jesteś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones