PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1495}
6,9 65 827
ocen
6,9 10 1 65827
6,5 22
oceny krytyków
Mad Max
powrót do forum filmu Mad Max

Jak ktoś się 20 lat temu urodził i zaczynał od filmów robionych po 2000 roku komputerem to klimatu tego filmu nie zrozumie. A dla mnie kultowy! Jak będę w Australii to się wybiorę szlakiem tego filmu, tak jak to robią jego tamtejsi fani

ocenił(a) film na 10
Loramski

nic dodać nic ująć po prostu KLASYK!!!

ocenił(a) film na 10
kyre1982

Dokładnie! Pozdro!

ocenił(a) film na 10
kyre1982

Popieram!

ocenił(a) film na 6
Loramski

oridziłem się dokładnie 20 lat temu. Kocham oglądać filmy i zgadzam się że to klasyk ale rzeczywiście ciężko ogląda się filmy z końca lat 70' czy 80' ( mam na myśli ciężko zrozumieć ich treść) kiedy moje pokolenie wychowywało się na filmach z lat 90' czy 00' + . Film naprawde nieły jednak 2 część bardziej przypadła mi do gustu (może dlatego że tą część obejrzałem jako pierwszą). 1 część dopiero dziś pierwszy raz obejrzałem i żałuje że nie mogłem znaleźć więcej czasu na tego typu filmy. Jeszcze 3 część muszę zobaczyć no i czekamy na Reboot.

ocenił(a) film na 10
coolerss

Ale niestety trójka to jak dla mnie już nie to, przynudnawa, sam zobaczysz, nie ma porównania z pozostałymi i nawet Tina jej nie ratuje

ocenił(a) film na 10
Loramski

To prawda, trójka nie ma już tego tempa co poprzednie

ocenił(a) film na 10
alert_fur_Cobra

No właśnie, przedobrzyli trochę, za dużo dłużyzn bez akcji

ocenił(a) film na 10
coolerss

te filmy mają w sobie coś, czego nie maja produkcje z lat ostatnich, jakiś taki niesamowity, specyficzny klimat

ocenił(a) film na 10
Loramski

Tez bym się szlakiem tego filmu przejechał. Jeden z moich ulubionych

ocenił(a) film na 10
Loramski

10 za ten niepowtarzalny klimat .Najlepsze motocyklowe sceny w historii kina .

ocenił(a) film na 10
astral_ghoust

Świetne były te przyśpieszenia! I ta muza!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones