PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1495}
6,9 65 835
ocen
6,9 10 1 65835
6,5 22
oceny krytyków
Mad Max
powrót do forum filmu Mad Max

końcówka filmu

ocenił(a) film na 8

nie wiem czy mam jakąś dziwną wersje filmu czy coś ale na końcu nie ma scenki gdzie Max zabija
tego przywódce gangu a nie chce mi sie wierzyć że tego nie ma w filmie... no chyba że to był ten
kolo którego przejechała ciężarówka ale szczerze mówiąc spodziewałem sie jakiegoś epickiego
pojedynku między nimi na koniec, dlatego pytanko czy moja wersje filmu jest ok czy jednak nie?

ocenił(a) film na 8
dansol20

No niestety to był przywódca gangu, ale mu chodziło o zemstę na tym ostatnim, który prawie zabił jego kolegę Gooes'a.

ocenił(a) film na 8
McFlyPL

no to temu ostatniemu który prawie zabił kolege Maxa poświęcono więcej uwagi niż przywódcy gangu który był odpowiedzialny za zabicie jego syna i żony... dziwny manewr ze strony scenarzystów ale cóż, w sumie to też w pewnym sensie wyróżnia film na tle innych :)
ogólnie porządne kino, 7/10

ocenił(a) film na 8
dansol20

Ale właściwie to wina Maxa, było nie siedzieć na zderzaku Night Ridera ;)
Zgadzam się, porządne kino 8/10.

ocenił(a) film na 8
dansol20

Można też rozpoznać że to przywódca po motocyklu na którym się porusza, to też potraktował oprawcę Goosa tak samo jak on go potraktował, czyli wysadził w powietrze. Dał mu wybór "Utnij sobie kostkę albo giń" nie do końca wiadomo czy udało mu się uciec czy nie, ale myślę że nie.

ocenił(a) film na 10
McFlyPL

być może przywódce chętnie by potraktował konkretniej, niestety-stety ten sam sie wpier*olił pod ciezarowke

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones