PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=255725}

Madagaskar 2

Madagascar: Escape 2 Africa
7,1 179 231
ocen
7,1 10 1 179231
6,3 17
ocen krytyków
Madagaskar 2
powrót do forum filmu Madagaskar 2

Dla zainteresowanych. 4 marca o godz. 20:00 w TVN.

użytkownik usunięty
addicted1

To bardzo fajnie tu jest źródło: http://film.interia.pl/wiadomosci/telewizja/news/co-tvn-przygotowal-na-wiosne,15 94267,3604

addicted1

Z TVN'u robi się takie HBO ;>

ocenił(a) film na 8
bisban

" Wio! Dziobaty koniku!" - król Julian... xD

ocenił(a) film na 8
addicted1

Super! Polsat może się schować pokazując już chyba 4 raz (chociaż świetną) Epokę Lodowcową 1 :) Na pewno obejrzę . Pozycja obowiązkowa dla fanów animacji :)

Darkadi15

No ja protestuję! Madagaskar 2, w tym samym czasie Epoka Lodowcowa na Polsacie, a na TVP1 Wall-E..... I co oglądać?:(

ocenił(a) film na 8
Ookami88

Wall-E strasznie nudny i powtórzę się że Epoka była puszczana już kilkakrotnie . Polecam Madagaskar :)

Darkadi15

Wall-e bardziej epicki i lepsza muzyka. Madagaskar coś ala shrek dla tych co lubią się pośmiać ;) Epoka z Madagaskarem może konkurować ale ja obejrzę Madagaskar bo nie oglądałem jeszcze :] Ja mam jutro większy dylemat o 20:00 ;] Zgadnijcie jaki :>

ocenił(a) film na 8
bisban

Madagaskar 2 dwa lata w po premierze kinowej w TVN - szybko ;D

Morgan_94

Liczyłem na ten film i niestety, niezbyt udany. Jedynka to jedna z lepszych bajek jakie oglądałem, dwójka widać bez polotu i pomysłu niestety, no i mało zabawna była...

ocenił(a) film na 8
bisban

Dylemat o to co wybrać pomiędzy Bitwą na głosy a Must be the music?? Ja bym nic nie wybrał oba programy to szajs tak jak prawie cała polska telewizja. Jutro o 20 wolę pograć na kompie. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones