PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848604}

Made in Abyss: Dawn of the Deep Soul

Made in Abyss: Fukaki Tamashii no Reimei
7,8 599
ocen
7,8 10 1 599
Made in Abyss: Fukaki Tamashii no Reimei
powrót do forum filmu Made in Abyss: Fukaki Tamashii no Reimei

Bo film już jest dostępny pod angielskim tytułem: "Made In Abyss: Dawn of the Deep Soul".

użytkownik usunięty
wilczekstepowy

Można już oceniać.

Dzięki za cynk. ;)

wilczekstepowy

15 kwietnia w kinach w 4 miastach w UK Birmingham
Cheltenham
Crawley
Hermel Hempstead

ocenił(a) film na 8
wilczekstepowy

Gdzie to widziałeś?

WujekChu1ek

Na shinden kropka pl , ale jakoś nie najlepsza, choć przyznaję i gorszej jakości filmy oglądało się z wypiekami na twarzy, jeżeli człowiek nie mógł się doczekać:

Spróbuję link "zapodać": https://shinden.pl/episode/54671-gekijouban-made-in-abyss-fukaki-tamashii-no-rei mei/view/180246

ocenił(a) film na 8
wilczekstepowy

Kurde, moja ulubiona stronka z anime, szukałem tam ostatnio i nie było, dziwne... Dzięki!!!

ocenił(a) film na 8
wilczekstepowy

Ano, kinówa... Odpuszczę sobie, jeszcze poczekam trochę, mimo wszystko dzięki za inicjatywę;)

WujekChu1ek

Może i warto zaczekać, bo ja jednak odczułem małe rozczarowanie i sądzę, że mogła nieco w tym maczać palce słabsza jakoś obrazu.

ocenił(a) film na 8
wilczekstepowy

To raczej na pewno, nigdy takich nie oglądam...

wilczekstepowy

Orientujesz się może ile mniej więcej materiału wyciska z mangi ten film?

Heller1304

Niestety nie, ale na forum tego filmu napisał również Soleks100000, on powinien to wiedzieć.

Heller1304

@Heller1304
Pierwszy sezon anime pokrył trzy pierwsze tomy i 1,5 rozdziału z tomu czwartego, a w kinówce pokazali wszystko(nie licząc dwóch niepokazanych scen) do końca tomu 5.

ocenił(a) film na 9
WujekChu1ek

To jest ciąg dalszy ekranizacji mangi tylko że zamiast w odcinkach (a szkoda nawet mimo tego że było by to z 5 odc. ) Jest połączone w całość. Jest też przecież 1 sezon wydany jako 2 części filmowe. Nie rozumiem jak możesz odpuścić dalsze oglądanie tylko temu że nie jest podzielone na odcinki. Zresztą planowana kontynuacja będzie w formie odcinkowej i to będzie kontynuacja tej całości, mimo tego bałaganu w jakiej firmie jest podawana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones